Dette er resultatet fra Göteborg Basketball Festival 2019. Se de seneste resultater fra Göteborg Basketball Festival 2021 her.

List of registered teams

Club Team name Category
Akropol BBK Akropol BBK Girls-13
Akropol BBK Akropol BBK Girls-16
ALBA Easy Basket Boys-12
ALBA Boys-13
Ale basket Boys-16
Alvik Basket Gul Easy Basket Boys-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Boys-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Boys-12
Alvik Basket Gul Easy Basket Boys-12
Alvik Basket Grön Boys-13
Alvik Basket Gul Boys-13
Alvik Basket Vit Boys-14
Alvik Basket Gul Boys-14
Alvik Basket Grön Boys-14
Alvik Basket Boys-15
Alvik Basket Grön Boys-16
Alvik Basket Gul Boys-16
Alvik Basket Smedslätten Gul Easy Basket Girls-11
Alvik Basket Smedslätten Grön Easy Basket Girls-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Gul Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Vit Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Vit Girls-13
Alvik Basket Grön Girls-13
Alvik Basket Gul Girls-13
Alvik Basket Grön 2 Girls-14
Alvik Basket Vit 1 Girls-14
Alvik Basket Svart 3 Girls-14
Alvik Basket Gul 1 Girls-14
Alvik Basket Gul 2 Girls-14
Alvik Basket Grön Girls-15
Alvik Basket Gul Girls-15
Ammerud Basket Boys-13
Asker Aliens Boys-15
Asker Aliens Boys-16
Asker Basketball Club Boys-14
Asker Basketball Club Boys-14
Asker Basketball Club Asker Girls-16
Average Ballers Men 20+
Balkan X-tra Stimung na Nivou Men 20+
Bankeryds Basket Boys-15
Bankeryds Basket Girls-13
Bankeryds Basket Girls-14
Bankeryds Basket Girls-16
BG Zehlendorf Boys-13
BG Zehlendorf Boys-14
BG Zehlendorf Men 20+
BG Zehlendorf Girls-16
BG Zehlendorf Women 20+
Big Balls Men 20+
Birkerød Basketball Easy Basket Boys-11
Birkerød Basketball Easy Basket Boys-11
Birkerød Basketball Boys-13
Birkerød Basketball Boys-14
Birkerød Basketball Boys-15
Birkerød Basketball Boys-19
Birkerød Basketball Men 20+
Birkerød Basketball Girls-14
Bislet Basket Easy Basket Boys-11
Bislet Basket Easy Basket Boys-12
Bislet Basket Boys-13
Bislet Basket Boys-14
Bislet Basket Boys-15
Bislet Basket Boys-16
Bislet Basket Boys-16
Bislet Basket Boys-19
Bislet Basket Easy Basket Girls-12
Bislet Basket Girls-13
Bislet Basket Girls-13
Bislet Basket Girls-14
Bislet Basket Girls-15
Bjärred 305 Girls-14
Bjärred 305 Girls-14
Bjärred 305 Girls-15
BK Amager Boys-13
BK Amager Girls-13
BK Amager Women 20+
BK Gladan Boys-16
BK Marbo Boys-13
BK Marbo Boys-15
BK Marbo Girls-16
BK Vråken Men 20+
BMI Bloodhounds Boys-15
BMS Herlev Boys-17
BMS Herlev Girls-14
Borgholms Wings Girls-14
Borlänge Basket Girls-15
Borås Baket Basket Boys-15
Borås Basket Girls-16
Bosna IF Boys-14
Bosna IF Girls-13
Bosna IF Girls-17
BUCKETZ Women 20+
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Boys-14
Bøler basket Boys-15
Bøler basket Boys-15
Bøler basket Bøler gul Boys-17
Bøler basket Girls-13
Bøler basket F04-05 Girls-15
Bøler basket Girls-19
Centrum Tigers Boys-13
Centrum Tigers Boys-14
Centrum Tigers Boys-15
Chalmers Basket Women 20+
Dans Bananer Men 20+
Djursholm Indians Easy Basket Boys-12
Djursholm Indians Easy Basket Boys-12
Djursholm Indians Vit Boys-13
Djursholm Indians Röd Boys-13
Djursholm Indians Boys-14
Djursholm Indians Boys-16
Djursholm Indians Vit Girls-13
Djursholm Indians Röd Girls-13
Djursholm Indians Girls-14
Djursholm Indians Girls-15
Djursholm Indians Girls-16
Djursholm Indians BK Boys-15
Dream Team Women 20+
Edholms trädfällning Men 20+
Falcon U10 Yellow Easy Basket Boys-11
Falcon U11 Yellow 2 Easy Basket Boys-11
Falcon U10 Black Easy Basket Boys-11
Falcon U11 Yellow 1 Easy Basket Boys-11
Falcon U12 Yellow 1 Easy Basket Boys-12
Falcon U12 Yellow 2 Easy Basket Boys-12
Falcon Black Boys-13
Falcon U13 Yellow 1 Boys-13
Falcon Sort Boys-15
Falcon Boys-15
Falcon Easy Basket Girls-11
Falcon Easy Basket Girls-12
Falcon U12 Girls-13
Falcon Girls-13
Falcon Girls-15
FIFH Malmö Open Wheelchair clas
Flip Floppers Men 20+
Fryshuset Basket Boys-15
Fryshuset Basket Bagis Girls-13
Fryshuset Basket Västberga Girls-13
Fryshuset Basket Södermalm Girls-13
Fryshuset Basket Hägersten Girls-14
Fryshuset Basket Söder Girls-14
Fryshuset Basket Björkhagen Girls-14
Fryshuset Basket Tyra Girls-16
Fryshuset Basket Hassan Girls-16
Fryshuset Basket F02 Fryshuset Girls-17
FUBB BASKET FUBB Boys-15
FUBB BASKET Mälarbasket Girls-15
FUBB BASKET Girls-16
Föreningen Forum Basket Beavers All-Stars Men 20+
Gammelstads BBK Girls-14
GKIK Women 40+
Gladans Finest Men 20+
Gladsaxe Basketball Klub Easy Basket Boys-11
Gladsaxe Basketball Klub Boys-14
Gladsaxe Basketball Klub Easy Basket Girls-11
Grabbarna Men 20+
Göteborgs Rullstolsbasketklubb Open Wheelchair clas
Haga Haninge Boys-13
Haga Haninge HAGA HANINGE Boys-15
Halden basketballklubb Boys-16
Halden basketballklubb Boys-19
Hammarby Basket Boys-13
Hammarby Basket Hammarby Kungsholmen Boys-14
Hammarby Basket White Boys-14
Hammarby Basket Green Boys-14
Hammarby Basket Boys-15
Hammarby Basket Boys-15
Hammarby Basket White Boys-17
Hammarby Basket Green Boys-17
Hammarby Basket Gröndal Girls-13
Hammarby Basket Vit Girls-13
Hammarby Basket Grön Girls-13
Hammarby Basket Girls-15
Hammarby Basket Girls-16
Hammarkullen bk HKBK Jaguars Boys-15
Hammarkullen bk HKBK Jaguars Girls-14
Hammarkullens BK HKBK Jaguars Girls-13
Harlev Basket Men 20+
Helsingborg Basketboll klubb Boys-19
Helsingborg BBK Boys-14
Helsingborg BBK Boys-15
Helsingborgs basketbollklubb Easy Basket Girls-12
Helsingborgs basketbollklubb Girls-13
Hittfeld Sharks Boys-14
Hop basketballklubb Girls-13
Hop BBK Hvit Boys-14
Hop BBK Grønn Boys-14
Hop BBK Blå Boys-14
Huddinge Basket Boys-15
Huddinge Basket Boys-15
Huddinge Basket Boys-16
Huddinge Basket BBK Boys-17
Huddinge Basket Boys-19
Huddinge Basket Boys-19
Huddinge Basket Girls-13
Huddinge Basket Girls-15
Huddinge Basket West Girls-15
Hybris Basket Men 20+
höganäs basket Boys-16
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Boys-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Boys-11
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Boys-12
Högsbo Basket Lions Easy Basket Boys-12
Högsbo Basket Tigers Boys-13
Högsbo Basket Lions Boys-13
Högsbo Basket Tigers Boys-14
Högsbo Basket Lions Boys-14
Högsbo Basket Lions Boys-15
Högsbo Basket Tigers Boys-15
Högsbo Basket Boys-16
Högsbo Basket Boys-17
Högsbo Basket Boys-19
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Högsbo F09 Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Girls-12
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Girls-12
Högsbo Basket Tigers Girls-13
Högsbo Basket Lions Girls-13
Högsbo Basket Lions Girls-15
Högsbo Basket Tigers Girls-15
Högsbo Basket Girls-17
Högsbo Basket Lions Women 20+
Hønefoss Basketballklubb Boys-15
Hørsholm 79ers Basketball Boys-13
Høybråten BBK Boys-13
Høybråten BBK Boys-14
Høybråten BBK Boys-19
IFK Råneå -06 Girls-13
IFK Tärendö basket Girls-15
IK Eos Röd Boys-13
IK Eos Vit Boys-13
IK Eos Grön Boys-13
IK Eos Grön Boys-14
IK Eos Vit Boys-14
IK Eos Grön Boys-15
IK Eos Vit Boys-15
IK Eos Vit Boys-16
IK Eos Boys-16
IK Eos Vit Girls-13
IK Eos Grön Girls-13
IK Eos Girls-15
IK Eos Girls-16
IngenSpelarLiganBallers IngenSpelarILiganBallers Men 20+
INT VETJA Men 20+
Järfälla Basket Men 20+
Kaikkialla Women 20+
Kb crew Women 20+
KFUM Blackebergs IK Boys-13
KFUM Blackebergs IK Boys-13
KFUM Blackebergs IK Boys-14
KFUM Blackebergs IK Boys-14
KFUM Blackebergs IK 06 Boys-14
KFUM Blackebergs IK All Star Boys-15
KFUM Blackebergs IK West Boys-15
KFUM Blackebergs IK East Boys-15
KFUM Blackebergs IK Boys-16
KFUM Blackebergs IK Boys-16
KFUM Blackebergs IK Boys-17
KFUM Blackebergs IK Boys-17
KFUM Blackebergs IK Boys-19
KFUM Blackebergs IK Villastan Girls-13
KFUM Blackebergs IK Vällingby Girls-13
KFUM Blackebergs IK Ekerö-Blackeberg Girls-13
KFUM Blackebergs IK Kälvesta-Nälsta Girls-13
KFUM Blackebergs IK Ängby Girls-13
KFUM Blackebergs IK Vit Girls-14
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Girls-14
KFUM Blackebergs IK East Girls-14
KFUM Blackebergs IK Kälvesta 05 Girls-15
KFUM Blackebergs IK East Girls-15
KFUM Blackebergs IK West Girls-15
KFUM Blackebergs IK East 05 Girls-15
KFUM Blackebergs IK Girls-16
KFUM Blackebergs IK Girls-16
KFUM Blackebergs IK 04 East Girls-16
KFUM Blackebergs IK Girls-17
KFUM Blackebergs IK Svart Girls-17
KFUM Blackebergs IK Girls-19
KFUM Gävle Basket Boys-16
KFUM Gävle Basket Women 20+
Kfum Göteborg 1 Boys-13
Kfum Göteborg 2 Boys-13
Kfum Göteborg Boys-14
Kfum Göteborg Boys-15
Kfum Göteborg Boys-16
Kfum Göteborg Boys-19
Kfum Göteborg Girls-13
KFUM Haga Haninge Girls-15
KFUM Haga Haninge Girls-17
KFUM Järfälla basketbollklubb Boys-14
KFUM Katrineholms IF Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-13
KFUM Lidingö Basket Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-15
KFUM Lidingö Basket Boys-16
KFUM Lidingö Basket Boys-17
KFUM Lidingö Basket Boys-19
KFUM Lidingö Basket Girls-13
KFUM Lidingö Basket Girls-15
KFUM Lidingö Basket Girls-15
KFUM Lidingö Basket Girls-16
KFUM Lidingö Basket Girls-16
KFUM Lidingö Basket Girls-17
KFUM Sundsvall Boys-16
KFUM Sundsvall Basket Boys-15
KFUM Uppsala basket Basket Boys-17
KFUM Uppsala basket Girls-16
KFUM Uppsala basket Girls-16
KFUM Örebro Girls-14
Kfum Örebro Basket Boys-14
Kfum Örebro Basket Boys-14
Kfum Örebro Basket Boys-17
Kfum Örebro Basket Girls-13
Kirkevoll BBK Boys-13
Kirkevoll BBK Girls-19
Kirkevoll BBK Women 20+
Kjelsås Girls-15
Kjelsås Girls-17
Kjelsås Basket Kjelsås Knicks Boys-13
Kjelsås Basket Kjelsås Bulls Boys-14
Kjelsås Basket Kjelsås Lakers Boys-14
Kjelsås IL Girls-14
Kjelsås IL Girls-14
Klubb Syd center Boys-19
Klubb Syd center Men 20+
Kolbotn Fighters2 Boys-15
Kolbotn Basket Girls-15
Kongsberg Miners GU13 Boys-13
Kongsberg Miners Boys-14
Kongsberg Miners Girls-17
Kungsbacka Basket Easy Basket Boys-11
Kungsbacka Basket Boys-13
Kungsbacka Basket Boys-15
Kungsbacka Basket Boys-17
Kungsbacka Basket Easy Basket Girls-11
Kungsbacka Basket Girls-14
Kungsbacka Basket Girls-16
Kungsbacka Basket Women 20+
Kungsholmen Basket Easy Basket Boys-12
Kungsholmen Basket Boys-13
Kungsholmen Basket Boys-14
Kungsholmen Basket Boys-15
Kungsholmen Basket Boys-17
Kungsholmen Basket Easy Basket Girls-12
Kungsholmen Basket Easy Basket Girls-12
Kungsholmen Basket Eira Girls-13
Kungsholmen Basket Konradsberg Girls-13
Kungsholmen Basket Girls-14
Kungsholmen Basket Girls-15
Kungsholmen Basket Girls-17
Kungsholmen Basket KBK Women 20+
Kvarnby Basket Grön Boys-13
Kvarnby Basket Gul Boys-13
Kvarnby Basket Boys-15
Kvarnby Basket Boys-16
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-11
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-11
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-12
Kvarnby Basket Gul Girls-13
Kvarnby Basket Grön Girls-13
Kvarnby Basket Girls-14
Kvarnby Basket Girls-16
Kvarnby Basket Girls-19
Kvarnby Basket Women 40+
Köping Basket Boys-14
Lerum Basket Boys-16
Lerum Basket Boys-17
Lerum Basket Girls-14
Lerum Basket Girls-15
Lerum Basket Girls-17
Lindome Basket F08/09 Easy Basket Girls-11
Lindome Basket Girls-13
Lindome Basket Girls-15
Lobas 2 Easy Basket Boys-12
Lobas Röd Easy Basket Boys-12
Lobas Boys-13
Lobas 1 Röd Boys-14
Lobas 2 Vit Boys-14
Lobas Boys-15
Lobas Boys-16
Lobas Boys-17
Lobas Easy Basket Girls-12
Lobas 1 Röd Girls-13
Lobas 2 Vit Girls-13
Lobas Girls-16
Lobas Girls-17
Lobas Los Lobos Girls-19
Loddefjord Boys-19
Lommedalen Heat Boys-14
LTeam Men 20+
Lugi Basket Women 20+
Lundby basket Boys-13
Lundby basket Boys-15
Lundby basket Boys-16
Lundby basket Girls-15
Malbas BBK Vit Easy Basket Boys-11
Malbas BBK Svart Easy Basket Boys-11
Malbas BBK Orange Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Svart Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Vit Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Vit Boys-13
Malbas BBK Svart Boys-13
Malbas BBK Svart Boys-14
Malbas BBK Vit Boys-14
Malbas BBK Svart Boys-15
Malbas BBK Vit Boys-15
Malbas BBK Boys-16
Malbas BBK Boys-17
Malbas BBK Boys-19
Malbas BBK Svart Easy Basket Girls-11
Malbas BBK Vit Easy Basket Girls-11
Malbas BBK Svart Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Orange Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Vit Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Vit Girls-13
Malbas BBK Svart Girls-13
Malbas BBK Svart Girls-14
Malbas BBK Vit Girls-14
Malbas BBK Svart Girls-15
Malbas BBK Vit Girls-15
Malbas BBK Vit Girls-16
Malbas BBK Svart Girls-16
Malbas BBK Girls-17
Marbo basket Girls-15
Maskineriet Women 20+
Mikes Änglar Men 20+
Motala basket Boys-15
Motala basket Girls-15
Mölndal Basket Girls-13
Mölndal Basket Girls-17
Mölndal Originals Women 20+
Nacka HI Vit Open Wheelchair clas
Nacka HI Grön Open Wheelchair clas
NBA 2K Men 20+
Nordstrand Easy Basket Boys-12
Nordstrand Easy Basket Boys-12
Norrköping Dolphins Boys-13
Norrköping Dolphins Boys-17
Norrland Cowboys Men 20+
Norrort Basket Vitt Boys-17
Norrort Basket Svart Boys-17
Nässjö Basket Boys-14
Nässjö Basket Boys-15
Nässjö Basket Boys-16
Nässjö Basket Boys-17
Nässjö Basket Boys-19
Nässjö Basket Girls-14
Nässjö Basket Girls-17
Nässjö Basket Queens Women 40+
OBBK P05 Boys-14
OBBK F04 Girls-15
OBBK F03 Girls-16
Ockelbo Basket P06 Boys-13
Ockelbo Basket Ockelbo P05 Boys-14
Ockelbo Basket Girls-13
Ockelbo Basket Girls-16
Onsala Pirates BBK 2 Svart Easy Basket Boys-12
Onsala Pirates BBK 1 Orange Easy Basket Boys-12
Onsala Pirates BBK Boys-14
Onsala Pirates BBK Boys-15
Onsala Pirates BBK Boys-17
Onsala Pirates BBK Easy Basket Girls-11
Onsala Pirates BBK Easy Basket Girls-12
Onsala Pirates BBK Girls-14
Onsala Pirates BBK Girls-15
Onsala Pirates BBK Girls-19
Oppsal Basket Panthers Boys-15
Oppsal Basket Panthers Boys-16
Oppsal Panthers Blå Boys-13
Oppsal Panthers Hvit Boys-13
Oppsal Panthers Boys-14
Oppsal Panthers Boys-14
Oppsal Panthers Boys-17
Oppsal Panthers Girls-14
Oppsal Panthers Girls-14
Oppsal Panthers Girls-19
Palestinian team Palestine Team 🇵🇸 Men 20+
Partille Basket Boys-13
Pink ponys Men 20+
Ranheim Basket Boys-17
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys-19
Revenge of the Dreamers Men 20+
S:t Helena Basket Boys-19
S:t Helena Basket Girls-13
S:t Helena Basket Girls-16
Saltsjöbaden Seahawks Boys-15
Sandvika Hvit Boys-13
Sandvika Rød Boys-13
Sandvika Basketball Klubb Sandvika 06/07 Boys-13
Sandvika Basketball Klubb Girls-14
Sandvika BBK Boys-15
Sandvika BBK Boys-15
Schprenki B.C. Men 20+
Selfoss Boys-13
Selfoss Boys-13
Selfoss Boys-15
Selfoss Girls-14
Shake and bakers Women 20+
Sigtuna BBK Boys-15
Sigtuna BBK Boys-17
Sigtuna BBK Girls-13
Sigtuna BBK Girls-17
SISU 1 Easy Basket Girls-12
SISU Basketball Boys-15
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-14
Skjetten Basket Boys-14
Skjetten Basket Boys-15
Skjetten Basket Boys-16
Skjetten Basket Girls-14
Skovbakken Bears Black Boys-13
Skovbakken Bears White Boys-13
Skovbakken Bears Boys-14
Skovbakken Bears Boys-15
Skovbakken Bears Black Girls-14
Skovbakken Bears White Girls-14
Skuru Basket Skuru Grön Easy Basket Boys-11
Skuru Basket Skuru Vit Easy Basket Boys-11
Skuru Basket Grön Boys-14
Skuru Basket Boys-15
Skuru Basket Boys-17
Skuru Basket Vit Girls-13
Skuru Basket Grön Girls-13
Skuru Basket Girls-13
Skuru Basket Girls-15
Skuru Basket Green ladies Women 20+
Solna Korvar Men 20+
Solna Vikings Men 20+
Spånga Basket Easy Basket Boys-11
Spånga Basket Easy Basket Boys-11
Spånga Basket Easy Basket Boys-12
Spånga Basket Easy Basket Boys-12
Spånga Basket Boys-13
Spånga Basket Boys-16
Spånga Basket Boys-19
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-12
Spånga Basket Easy Basket Girls-12
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-15
Spånga Basket Girls-15
Spånga Basket Girls-16
Spånga Basket Girls-17
SSC Südwest Berlin Südwest Easy Basket Boys-12
SSC Südwest Berlin Südwest Boys-14
SSC Südwest Berlin Südwest Boys-16
Stavanger Basket U15 Stavanger Basket Boys-15
Tapiolan Honka Open Wheelchair clas
Team4Q Boys-17
Team4Q Men 20+
Team Cougars Women 40+
Team Göran Women 20+
Team OWL Girls-17
Team OWL Girls-19
Team OWL Women 20+
Tensta BBK F05 Girls-14
The Money Team Men 20+
TNT Towers Easy Basket Boys-11
TNT Towers Boys-13
TNT Towers Blå Boys-14
TNT Towers Boys-15
Trelleborg Pirates Boys-19
Tromsø Storm Ungdom Easy Basket Girls-12
Tromsø Storm Ungdom Girls-13
Tureberg Basket Bad Hombres Boys-13
Tureberg Basket Fiverrs Boys-14
Tureberg Basket Boys-17 Boys-17
Tureberg Basket Easy Basket Girls-11
Tureberg Basket Easy Basket Girls-11
Tureberg Basket Girls-13
Tureberg Basket Lynx Girls-15
Tureberg Basket Ladies Girls-15
Tureberg Basket Girls-16
Tureberg Basket Girls-19
TV Emsdetten Boys-14
TV Emsdetten Boys-15
TV Emsdetten Boys-19
TV Emsdetten Girls-13
TV Emsdetten Girls-19
Tyresö Basket Boys-14
Tyresö Basket Boys-19
Tyresö Basket Boys-19
Tyresö Basket Girls-14
Täby Basket täby basket 2 Boys-16
Täby Basket täby basket 1 Boys-16
Ullern Boys-13
Ullern Basket Easy Basket Boys-12
Ullern Basket Hvit Boys-14
Ullern Basket Blå Boys-14
Ullern Basket Boys-15
Ullern Basket Easy Basket Girls-12
Uppsala Basket Boys-15
Uppsala Basket Boys-15
Uppsala Basket Girls-17
Uppsala Basket Girls-19
Uppsala Basket Women 40+
Uppsala Basket P03 Boys-16
Wales U15 Boys 2 Wales White Boys-15
Wales U15 Boys Wales Red Boys-15
Varberg Hall of Fame+1 Men 20+
Varbergs Basket Boys-15
Varm o kall Men 20+
We ballin Men 20+
Wetterbygden Sparks Girls-19
Wetterbygden Stars Stars Boys-17
Wetterbygden Stars Stars Boys-19
We were Ballers Men 20+
Viby basket p06 Röd Boys-13
Viby basket Boys-14
Viby basket Boys-15
Viby basket Vit Girls-13
Viby basket Röd Girls-13
Viby basket Girls-15
Viby basket Girls-16
Viby basket Girls-17
Viby Basket P02 Boys-17
Virum Vipers White Boys-13
Virum Vipers Blue Boys-13
Virum Vipers Boys-14
Västerås basket Girls-13
Västerås basket Girls-14
Västerås basket F03/04 Girls-16
Västra Hisingen Basket Boys-15
Västra Hisingen Basket Boys-17
Västra Hisingen Basket Boys-19
Växjö Ravens BBK Easy Basket Boys-12
Växjö Ravens BBK Boys-13
Växjö Ravens BBK Boys-13
Växjö Ravens BBK Boys-14
Växjö Ravens BBK Boys-15
Växjö Ravens BBK Boys-17
Växjö Ravens BBK Girls-13
Växjö Ravens BBK Girls-15
Växjö Ravens BBK Girls-16
Växjö Ravens BBK Girls-19
Værløse Boys-13
Værløse Boys-15
Værløse Girls-13
X&Y Men 20+
Ytrebygda Boys-14
Ytterby Is Basket F08/09 Easy Basket Girls-11
Ytterby Is Basket Girls-13
Åkersberga Girls-14
Åkersberga Basket Boys-14
Ås IL Basket Boys-15
Ås IL Basket Boys-19
ÄLI Basket Boys-14
ÄLI Basket Girls-13
ÄLI Basket Girls-16
Älmhult Beasts Basketball Boys-13
Älmhult Beasts Basketball Boys-15
Örebro Multibasket Boys-17
Örebro Multibasket Girls-17
Östersund Basket 05 Boys-14
Scandic 2win Liseberg Goteborg&co