Detta är resultaten från Göteborg Basketball Festival 2019. Se de senaste resultaten från Göteborg Basketball Festival 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Akropol BBK Akropol BBK Girls-13
Akropol BBK Akropol BBK Girls-16
ALBA Easy Basket Boys-12
ALBA Boys-13
Ale basket Boys-16
Alvik Basket Gul Easy Basket Boys-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Boys-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Boys-12
Alvik Basket Gul Easy Basket Boys-12
Alvik Basket Grön Boys-13
Alvik Basket Gul Boys-13
Alvik Basket Vit Boys-14
Alvik Basket Gul Boys-14
Alvik Basket Grön Boys-14
Alvik Basket Boys-15
Alvik Basket Grön Boys-16
Alvik Basket Gul Boys-16
Alvik Basket Smedslätten Gul Easy Basket Girls-11
Alvik Basket Smedslätten Grön Easy Basket Girls-11
Alvik Basket Grön Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Gul Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Vit Easy Basket Girls-12
Alvik Basket Vit Girls-13
Alvik Basket Grön Girls-13
Alvik Basket Gul Girls-13
Alvik Basket Grön 2 Girls-14
Alvik Basket Vit 1 Girls-14
Alvik Basket Svart 3 Girls-14
Alvik Basket Gul 1 Girls-14
Alvik Basket Gul 2 Girls-14
Alvik Basket Grön Girls-15
Alvik Basket Gul Girls-15
Ammerud Basket Boys-13
Asker Aliens Boys-15
Asker Aliens Boys-16
Asker Basketball Club Boys-14
Asker Basketball Club Boys-14
Asker Basketball Club Asker Girls-16
Average Ballers Men 20+
Balkan X-tra Stimung na Nivou Men 20+
Bankeryds Basket Boys-15
Bankeryds Basket Girls-13
Bankeryds Basket Girls-14
Bankeryds Basket Girls-16
BG Zehlendorf Boys-13
BG Zehlendorf Boys-14
BG Zehlendorf Men 20+
BG Zehlendorf Girls-16
BG Zehlendorf Women 20+
Big Balls Men 20+
Birkerød Basketball Easy Basket Boys-11
Birkerød Basketball Easy Basket Boys-11
Birkerød Basketball Boys-13
Birkerød Basketball Boys-14
Birkerød Basketball Boys-15
Birkerød Basketball Boys-19
Birkerød Basketball Men 20+
Birkerød Basketball Girls-14
Bislet Basket Easy Basket Boys-11
Bislet Basket Easy Basket Boys-12
Bislet Basket Boys-13
Bislet Basket Boys-14
Bislet Basket Boys-15
Bislet Basket Boys-16
Bislet Basket Boys-16
Bislet Basket Boys-19
Bislet Basket Easy Basket Girls-12
Bislet Basket Girls-13
Bislet Basket Girls-13
Bislet Basket Girls-14
Bislet Basket Girls-15
Bjärred 305 Girls-14
Bjärred 305 Girls-14
Bjärred 305 Girls-15
BK Amager Boys-13
BK Amager Girls-13
BK Amager Women 20+
BK Gladan Boys-16
BK Marbo Boys-13
BK Marbo Boys-15
BK Marbo Girls-16
BK Vråken Men 20+
BMI Bloodhounds Boys-15
BMS Herlev Boys-17
BMS Herlev Girls-14
Borgholms Wings Girls-14
Borlänge Basket Girls-15
Borås Baket Basket Boys-15
Borås Basket Girls-16
Bosna IF Boys-14
Bosna IF Girls-13
Bosna IF Girls-17
BUCKETZ Women 20+
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Easy Basket Boys-12
Bøler basket Boys-14
Bøler basket Boys-15
Bøler basket Boys-15
Bøler basket Bøler gul Boys-17
Bøler basket Girls-13
Bøler basket F04-05 Girls-15
Bøler basket Girls-19
Centrum Tigers Boys-13
Centrum Tigers Boys-14
Centrum Tigers Boys-15
Chalmers Basket Women 20+
Dans Bananer Men 20+
Djursholm Indians Easy Basket Boys-12
Djursholm Indians Easy Basket Boys-12
Djursholm Indians Vit Boys-13
Djursholm Indians Röd Boys-13
Djursholm Indians Boys-14
Djursholm Indians Boys-16
Djursholm Indians Vit Girls-13
Djursholm Indians Röd Girls-13
Djursholm Indians Girls-14
Djursholm Indians Girls-15
Djursholm Indians Girls-16
Djursholm Indians BK Boys-15
Dream Team Women 20+
Edholms trädfällning Men 20+
Falcon U10 Yellow Easy Basket Boys-11
Falcon U11 Yellow 2 Easy Basket Boys-11
Falcon U10 Black Easy Basket Boys-11
Falcon U11 Yellow 1 Easy Basket Boys-11
Falcon U12 Yellow 1 Easy Basket Boys-12
Falcon U12 Yellow 2 Easy Basket Boys-12
Falcon Black Boys-13
Falcon U13 Yellow 1 Boys-13
Falcon Sort Boys-15
Falcon Boys-15
Falcon Easy Basket Girls-11
Falcon Easy Basket Girls-12
Falcon U12 Girls-13
Falcon Girls-13
Falcon Girls-15
FIFH Malmö Open Wheelchair clas
Flip Floppers Men 20+
Fryshuset Basket Boys-15
Fryshuset Basket Bagis Girls-13
Fryshuset Basket Västberga Girls-13
Fryshuset Basket Södermalm Girls-13
Fryshuset Basket Hägersten Girls-14
Fryshuset Basket Söder Girls-14
Fryshuset Basket Björkhagen Girls-14
Fryshuset Basket Tyra Girls-16
Fryshuset Basket Hassan Girls-16
Fryshuset Basket F02 Fryshuset Girls-17
FUBB BASKET FUBB Boys-15
FUBB BASKET Mälarbasket Girls-15
FUBB BASKET Girls-16
Föreningen Forum Basket Beavers All-Stars Men 20+
Gammelstads BBK Girls-14
GKIK Women 40+
Gladans Finest Men 20+
Gladsaxe Basketball Klub Easy Basket Boys-11
Gladsaxe Basketball Klub Boys-14
Gladsaxe Basketball Klub Easy Basket Girls-11
Grabbarna Men 20+
Göteborgs Rullstolsbasketklubb Open Wheelchair clas
Haga Haninge Boys-13
Haga Haninge HAGA HANINGE Boys-15
Halden basketballklubb Boys-16
Halden basketballklubb Boys-19
Hammarby Basket Boys-13
Hammarby Basket Hammarby Kungsholmen Boys-14
Hammarby Basket White Boys-14
Hammarby Basket Green Boys-14
Hammarby Basket Boys-15
Hammarby Basket Boys-15
Hammarby Basket White Boys-17
Hammarby Basket Green Boys-17
Hammarby Basket Gröndal Girls-13
Hammarby Basket Vit Girls-13
Hammarby Basket Grön Girls-13
Hammarby Basket Girls-15
Hammarby Basket Girls-16
Hammarkullen bk HKBK Jaguars Boys-15
Hammarkullen bk HKBK Jaguars Girls-14
Hammarkullens BK HKBK Jaguars Girls-13
Harlev Basket Men 20+
Helsingborg Basketboll klubb Boys-19
Helsingborg BBK Boys-14
Helsingborg BBK Boys-15
Helsingborgs basketbollklubb Easy Basket Girls-12
Helsingborgs basketbollklubb Girls-13
Hittfeld Sharks Boys-14
Hop basketballklubb Girls-13
Hop BBK Hvit Boys-14
Hop BBK Grønn Boys-14
Hop BBK Blå Boys-14
Huddinge Basket Boys-15
Huddinge Basket Boys-15
Huddinge Basket Boys-16
Huddinge Basket BBK Boys-17
Huddinge Basket Boys-19
Huddinge Basket Boys-19
Huddinge Basket Girls-13
Huddinge Basket Girls-15
Huddinge Basket West Girls-15
Hybris Basket Men 20+
höganäs basket Boys-16
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Boys-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Boys-11
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Boys-12
Högsbo Basket Lions Easy Basket Boys-12
Högsbo Basket Tigers Boys-13
Högsbo Basket Lions Boys-13
Högsbo Basket Tigers Boys-14
Högsbo Basket Lions Boys-14
Högsbo Basket Lions Boys-15
Högsbo Basket Tigers Boys-15
Högsbo Basket Boys-16
Högsbo Basket Boys-17
Högsbo Basket Boys-19
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Högsbo F09 Easy Basket Girls-11
Högsbo Basket Lions Easy Basket Girls-12
Högsbo Basket Tigers Easy Basket Girls-12
Högsbo Basket Tigers Girls-13
Högsbo Basket Lions Girls-13
Högsbo Basket Lions Girls-15
Högsbo Basket Tigers Girls-15
Högsbo Basket Girls-17
Högsbo Basket Lions Women 20+
Hønefoss Basketballklubb Boys-15
Hørsholm 79ers Basketball Boys-13
Høybråten BBK Boys-13
Høybråten BBK Boys-14
Høybråten BBK Boys-19
IFK Råneå -06 Girls-13
IFK Tärendö basket Girls-15
IK Eos Röd Boys-13
IK Eos Vit Boys-13
IK Eos Grön Boys-13
IK Eos Grön Boys-14
IK Eos Vit Boys-14
IK Eos Grön Boys-15
IK Eos Vit Boys-15
IK Eos Vit Boys-16
IK Eos Boys-16
IK Eos Vit Girls-13
IK Eos Grön Girls-13
IK Eos Girls-15
IK Eos Girls-16
IngenSpelarLiganBallers IngenSpelarILiganBallers Men 20+
INT VETJA Men 20+
Järfälla Basket Men 20+
Kaikkialla Women 20+
Kb crew Women 20+
KFUM Blackebergs IK Boys-13
KFUM Blackebergs IK Boys-13
KFUM Blackebergs IK Boys-14
KFUM Blackebergs IK Boys-14
KFUM Blackebergs IK 06 Boys-14
KFUM Blackebergs IK All Star Boys-15
KFUM Blackebergs IK West Boys-15
KFUM Blackebergs IK East Boys-15
KFUM Blackebergs IK Boys-16
KFUM Blackebergs IK Boys-16
KFUM Blackebergs IK Boys-17
KFUM Blackebergs IK Boys-17
KFUM Blackebergs IK Boys-19
KFUM Blackebergs IK Villastan Girls-13
KFUM Blackebergs IK Vällingby Girls-13
KFUM Blackebergs IK Ekerö-Blackeberg Girls-13
KFUM Blackebergs IK Kälvesta-Nälsta Girls-13
KFUM Blackebergs IK Ängby Girls-13
KFUM Blackebergs IK Vit Girls-14
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Girls-14
KFUM Blackebergs IK East Girls-14
KFUM Blackebergs IK Kälvesta 05 Girls-15
KFUM Blackebergs IK East Girls-15
KFUM Blackebergs IK West Girls-15
KFUM Blackebergs IK East 05 Girls-15
KFUM Blackebergs IK Girls-16
KFUM Blackebergs IK Girls-16
KFUM Blackebergs IK 04 East Girls-16
KFUM Blackebergs IK Girls-17
KFUM Blackebergs IK Svart Girls-17
KFUM Blackebergs IK Girls-19
KFUM Gävle Basket Boys-16
KFUM Gävle Basket Women 20+
Kfum Göteborg 1 Boys-13
Kfum Göteborg 2 Boys-13
Kfum Göteborg Boys-14
Kfum Göteborg Boys-15
Kfum Göteborg Boys-16
Kfum Göteborg Boys-19
Kfum Göteborg Girls-13
KFUM Haga Haninge Girls-15
KFUM Haga Haninge Girls-17
KFUM Järfälla basketbollklubb Boys-14
KFUM Katrineholms IF Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-13
KFUM Lidingö Basket Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-15
KFUM Lidingö Basket Boys-16
KFUM Lidingö Basket Boys-17
KFUM Lidingö Basket Boys-19
KFUM Lidingö Basket Girls-13
KFUM Lidingö Basket Girls-15
KFUM Lidingö Basket Girls-15
KFUM Lidingö Basket Girls-16
KFUM Lidingö Basket Girls-16
KFUM Lidingö Basket Girls-17
KFUM Sundsvall Boys-16
KFUM Sundsvall Basket Boys-15
KFUM Uppsala basket Basket Boys-17
KFUM Uppsala basket Girls-16
KFUM Uppsala basket Girls-16
KFUM Örebro Girls-14
Kfum Örebro Basket Boys-14
Kfum Örebro Basket Boys-14
Kfum Örebro Basket Boys-17
Kfum Örebro Basket Girls-13
Kirkevoll BBK Boys-13
Kirkevoll BBK Girls-19
Kirkevoll BBK Women 20+
Kjelsås Girls-15
Kjelsås Girls-17
Kjelsås Basket Kjelsås Knicks Boys-13
Kjelsås Basket Kjelsås Bulls Boys-14
Kjelsås Basket Kjelsås Lakers Boys-14
Kjelsås IL Girls-14
Kjelsås IL Girls-14
Klubb Syd center Boys-19
Klubb Syd center Men 20+
Kolbotn Fighters2 Boys-15
Kolbotn Basket Girls-15
Kongsberg Miners GU13 Boys-13
Kongsberg Miners Boys-14
Kongsberg Miners Girls-17
Kungsbacka Basket Easy Basket Boys-11
Kungsbacka Basket Boys-13
Kungsbacka Basket Boys-15
Kungsbacka Basket Boys-17
Kungsbacka Basket Easy Basket Girls-11
Kungsbacka Basket Girls-14
Kungsbacka Basket Girls-16
Kungsbacka Basket Women 20+
Kungsholmen Basket Easy Basket Boys-12
Kungsholmen Basket Boys-13
Kungsholmen Basket Boys-14
Kungsholmen Basket Boys-15
Kungsholmen Basket Boys-17
Kungsholmen Basket Easy Basket Girls-12
Kungsholmen Basket Easy Basket Girls-12
Kungsholmen Basket Eira Girls-13
Kungsholmen Basket Konradsberg Girls-13
Kungsholmen Basket Girls-14
Kungsholmen Basket Girls-15
Kungsholmen Basket Girls-17
Kungsholmen Basket KBK Women 20+
Kvarnby Basket Grön Boys-13
Kvarnby Basket Gul Boys-13
Kvarnby Basket Boys-15
Kvarnby Basket Boys-16
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-11
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-11
Kvarnby Basket Easy Basket Girls-12
Kvarnby Basket Gul Girls-13
Kvarnby Basket Grön Girls-13
Kvarnby Basket Girls-14
Kvarnby Basket Girls-16
Kvarnby Basket Girls-19
Kvarnby Basket Women 40+
Köping Basket Boys-14
Lerum Basket Boys-16
Lerum Basket Boys-17
Lerum Basket Girls-14
Lerum Basket Girls-15
Lerum Basket Girls-17
Lindome Basket F08/09 Easy Basket Girls-11
Lindome Basket Girls-13
Lindome Basket Girls-15
Lobas 2 Easy Basket Boys-12
Lobas Röd Easy Basket Boys-12
Lobas Boys-13
Lobas 1 Röd Boys-14
Lobas 2 Vit Boys-14
Lobas Boys-15
Lobas Boys-16
Lobas Boys-17
Lobas Easy Basket Girls-12
Lobas 1 Röd Girls-13
Lobas 2 Vit Girls-13
Lobas Girls-16
Lobas Girls-17
Lobas Los Lobos Girls-19
Loddefjord Boys-19
Lommedalen Heat Boys-14
LTeam Men 20+
Lugi Basket Women 20+
Lundby basket Boys-13
Lundby basket Boys-15
Lundby basket Boys-16
Lundby basket Girls-15
Malbas BBK Vit Easy Basket Boys-11
Malbas BBK Svart Easy Basket Boys-11
Malbas BBK Orange Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Svart Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Vit Easy Basket Boys-12
Malbas BBK Vit Boys-13
Malbas BBK Svart Boys-13
Malbas BBK Svart Boys-14
Malbas BBK Vit Boys-14
Malbas BBK Svart Boys-15
Malbas BBK Vit Boys-15
Malbas BBK Boys-16
Malbas BBK Boys-17
Malbas BBK Boys-19
Malbas BBK Svart Easy Basket Girls-11
Malbas BBK Vit Easy Basket Girls-11
Malbas BBK Svart Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Orange Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Vit Easy Basket Girls-12
Malbas BBK Vit Girls-13
Malbas BBK Svart Girls-13
Malbas BBK Svart Girls-14
Malbas BBK Vit Girls-14
Malbas BBK Svart Girls-15
Malbas BBK Vit Girls-15
Malbas BBK Vit Girls-16
Malbas BBK Svart Girls-16
Malbas BBK Girls-17
Marbo basket Girls-15
Maskineriet Women 20+
Mikes Änglar Men 20+
Motala basket Boys-15
Motala basket Girls-15
Mölndal Basket Girls-13
Mölndal Basket Girls-17
Mölndal Originals Women 20+
Nacka HI Vit Open Wheelchair clas
Nacka HI Grön Open Wheelchair clas
NBA 2K Men 20+
Nordstrand Easy Basket Boys-12
Nordstrand Easy Basket Boys-12
Norrköping Dolphins Boys-13
Norrköping Dolphins Boys-17
Norrland Cowboys Men 20+
Norrort Basket Vitt Boys-17
Norrort Basket Svart Boys-17
Nässjö Basket Boys-14
Nässjö Basket Boys-15
Nässjö Basket Boys-16
Nässjö Basket Boys-17
Nässjö Basket Boys-19
Nässjö Basket Girls-14
Nässjö Basket Girls-17
Nässjö Basket Queens Women 40+
OBBK P05 Boys-14
OBBK F04 Girls-15
OBBK F03 Girls-16
Ockelbo Basket P06 Boys-13
Ockelbo Basket Ockelbo P05 Boys-14
Ockelbo Basket Girls-13
Ockelbo Basket Girls-16
Onsala Pirates BBK 2 Svart Easy Basket Boys-12
Onsala Pirates BBK 1 Orange Easy Basket Boys-12
Onsala Pirates BBK Boys-14
Onsala Pirates BBK Boys-15
Onsala Pirates BBK Boys-17
Onsala Pirates BBK Easy Basket Girls-11
Onsala Pirates BBK Easy Basket Girls-12
Onsala Pirates BBK Girls-14
Onsala Pirates BBK Girls-15
Onsala Pirates BBK Girls-19
Oppsal Basket Panthers Boys-15
Oppsal Basket Panthers Boys-16
Oppsal Panthers Blå Boys-13
Oppsal Panthers Hvit Boys-13
Oppsal Panthers Boys-14
Oppsal Panthers Boys-14
Oppsal Panthers Boys-17
Oppsal Panthers Girls-14
Oppsal Panthers Girls-14
Oppsal Panthers Girls-19
Palestinian team Palestine Team 🇵🇸 Men 20+
Partille Basket Boys-13
Pink ponys Men 20+
Ranheim Basket Boys-17
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys-19
Revenge of the Dreamers Men 20+
S:t Helena Basket Boys-19
S:t Helena Basket Girls-13
S:t Helena Basket Girls-16
Saltsjöbaden Seahawks Boys-15
Sandvika Hvit Boys-13
Sandvika Rød Boys-13
Sandvika Basketball Klubb Sandvika 06/07 Boys-13
Sandvika Basketball Klubb Girls-14
Sandvika BBK Boys-15
Sandvika BBK Boys-15
Schprenki B.C. Men 20+
Selfoss Boys-13
Selfoss Boys-13
Selfoss Boys-15
Selfoss Girls-14
Shake and bakers Women 20+
Sigtuna BBK Boys-15
Sigtuna BBK Boys-17
Sigtuna BBK Girls-13
Sigtuna BBK Girls-17
SISU 1 Easy Basket Girls-12
SISU Basketball Boys-15
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-14
Skjetten Basket Boys-14
Skjetten Basket Boys-15
Skjetten Basket Boys-16
Skjetten Basket Girls-14
Skovbakken Bears Black Boys-13
Skovbakken Bears White Boys-13
Skovbakken Bears Boys-14
Skovbakken Bears Boys-15
Skovbakken Bears Black Girls-14
Skovbakken Bears White Girls-14
Skuru Basket Skuru Grön Easy Basket Boys-11
Skuru Basket Skuru Vit Easy Basket Boys-11
Skuru Basket Grön Boys-14
Skuru Basket Boys-15
Skuru Basket Boys-17
Skuru Basket Vit Girls-13
Skuru Basket Grön Girls-13
Skuru Basket Girls-13
Skuru Basket Girls-15
Skuru Basket Green ladies Women 20+
Solna Korvar Men 20+
Solna Vikings Men 20+
Spånga Basket Easy Basket Boys-11
Spånga Basket Easy Basket Boys-11
Spånga Basket Easy Basket Boys-12
Spånga Basket Easy Basket Boys-12
Spånga Basket Boys-13
Spånga Basket Boys-16
Spånga Basket Boys-19
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-11
Spånga Basket Easy Basket Girls-12
Spånga Basket Easy Basket Girls-12
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-15
Spånga Basket Girls-15
Spånga Basket Girls-16
Spånga Basket Girls-17
SSC Südwest Berlin Südwest Easy Basket Boys-12
SSC Südwest Berlin Südwest Boys-14
SSC Südwest Berlin Südwest Boys-16
Stavanger Basket U15 Stavanger Basket Boys-15
Tapiolan Honka Open Wheelchair clas
Team4Q Boys-17
Team4Q Men 20+
Team Cougars Women 40+
Team Göran Women 20+
Team OWL Girls-17
Team OWL Girls-19
Team OWL Women 20+
Tensta BBK F05 Girls-14
The Money Team Men 20+
TNT Towers Easy Basket Boys-11
TNT Towers Boys-13
TNT Towers Blå Boys-14
TNT Towers Boys-15
Trelleborg Pirates Boys-19
Tromsø Storm Ungdom Easy Basket Girls-12
Tromsø Storm Ungdom Girls-13
Tureberg Basket Bad Hombres Boys-13
Tureberg Basket Fiverrs Boys-14
Tureberg Basket Boys-17 Boys-17
Tureberg Basket Easy Basket Girls-11
Tureberg Basket Easy Basket Girls-11
Tureberg Basket Girls-13
Tureberg Basket Lynx Girls-15
Tureberg Basket Ladies Girls-15
Tureberg Basket Girls-16
Tureberg Basket Girls-19
TV Emsdetten Boys-14
TV Emsdetten Boys-15
TV Emsdetten Boys-19
TV Emsdetten Girls-13
TV Emsdetten Girls-19
Tyresö Basket Boys-14
Tyresö Basket Boys-19
Tyresö Basket Boys-19
Tyresö Basket Girls-14
Täby Basket täby basket 2 Boys-16
Täby Basket täby basket 1 Boys-16
Ullern Boys-13
Ullern Basket Easy Basket Boys-12
Ullern Basket Hvit Boys-14
Ullern Basket Blå Boys-14
Ullern Basket Boys-15
Ullern Basket Easy Basket Girls-12
Uppsala Basket Boys-15
Uppsala Basket Boys-15
Uppsala Basket Girls-17
Uppsala Basket Girls-19
Uppsala Basket Women 40+
Uppsala Basket P03 Boys-16
Wales U15 Boys 2 Wales White Boys-15
Wales U15 Boys Wales Red Boys-15
Varberg Hall of Fame+1 Men 20+
Varbergs Basket Boys-15
Varm o kall Men 20+
We ballin Men 20+
Wetterbygden Sparks Girls-19
Wetterbygden Stars Stars Boys-17
Wetterbygden Stars Stars Boys-19
We were Ballers Men 20+
Viby basket p06 Röd Boys-13
Viby basket Boys-14
Viby basket Boys-15
Viby basket Vit Girls-13
Viby basket Röd Girls-13
Viby basket Girls-15
Viby basket Girls-16
Viby basket Girls-17
Viby Basket P02 Boys-17
Virum Vipers White Boys-13
Virum Vipers Blue Boys-13
Virum Vipers Boys-14
Västerås basket Girls-13
Västerås basket Girls-14
Västerås basket F03/04 Girls-16
Västra Hisingen Basket Boys-15
Västra Hisingen Basket Boys-17
Västra Hisingen Basket Boys-19
Växjö Ravens BBK Easy Basket Boys-12
Växjö Ravens BBK Boys-13
Växjö Ravens BBK Boys-13
Växjö Ravens BBK Boys-14
Växjö Ravens BBK Boys-15
Växjö Ravens BBK Boys-17
Växjö Ravens BBK Girls-13
Växjö Ravens BBK Girls-15
Växjö Ravens BBK Girls-16
Växjö Ravens BBK Girls-19
Værløse Boys-13
Værløse Boys-15
Værløse Girls-13
X&Y Men 20+
Ytrebygda Boys-14
Ytterby Is Basket F08/09 Easy Basket Girls-11
Ytterby Is Basket Girls-13
Åkersberga Girls-14
Åkersberga Basket Boys-14
Ås IL Basket Boys-15
Ås IL Basket Boys-19
ÄLI Basket Boys-14
ÄLI Basket Girls-13
ÄLI Basket Girls-16
Älmhult Beasts Basketball Boys-13
Älmhult Beasts Basketball Boys-15
Örebro Multibasket Boys-17
Örebro Multibasket Girls-17
Östersund Basket 05 Boys-14
Scandic 2win Liseberg Goteborg&co