Girls-14



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28052300 lör 28/05 09:00 lör 28/05 Heidhallen 1/16 Final Kungsholmen Basket Vit 14 - 35 Lobas 1    
28053200 lör 28/05 09:00 lör 28/05 Frölunda Kulturhus 1/16 Final Alvik Baske...lätten Grön 17 - 43 Aabyhøj    
28052301 lör 28/05 09:45 lör 28/05 Heidhallen 1/16 Final Kungsholmen Basket Svart 11 - 14 FRYSHUSET Basket    
28053201 lör 28/05 09:45 lör 28/05 Frölunda Kulturhus 1/16 Final IK Eos Grön 19 - 27 Viby basket 1Viby Röd    
28053801 lör 28/05 09:45 lör 28/05 Askim Sim- och Sporthall 1/16 Final Spånga Basket 1 9 - 26 Tureberg Basket    
28052302 lör 28/05 10:30 lör 28/05 Heidhallen 1/16 Final KFUM Blackebergs IK Svart 13 - 28 Lobas 2    
28053802 lör 28/05 10:30 lör 28/05 Askim Sim- och Sporthall 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 21 - 25 Spånga Basket 2    
28052303 lör 28/05 11:15 lör 28/05 Heidhallen 1/16 Final Alvik Baske...slätten Gul 16 - 15 FRYSHUSET B...t Södermalm    
28053803 lör 28/05 11:15 lör 28/05 Askim Sim- och Sporthall 1/16 Final Skuru basket 2 Grön 18 - 16 KFUM Blackebergs IK Röd    
28053804 lör 28/05 12:00 lör 28/05 Askim Sim- och Sporthall 1/16 Final Alvik Basket Ålsten Grön 26 - 2 Kungsbacka Basket    
28052304 lör 28/05 12:00 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final BMS Herlev 42 - 12 Lobas 1    
28052305 lör 28/05 12:45 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Tureberg Basket 28 - 26 Aabyhøj    
28052306 lör 28/05 13:30 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Bankeryds Basket 15 - 40 Viby basket 1Viby Röd    
28052307 lör 28/05 14:15 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Högsbo Basket 1 16 - 17 Spånga Basket 2    
28052308 lör 28/05 15:00 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Malbas F08 Svart 2 33 - 6 FRYSHUSET Basket    
28052309 lör 28/05 15:45 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Skuru basket 2 Grön 22 - 13 Alvik Basket Ålsten Grön    
28052310 lör 28/05 16:30 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Malbas F08 Svart 1 24 - 11 Lobas 2    
28052311 lör 28/05 17:15 lör 28/05 Heidhallen 1/8 Final Bollstanäs 37 - 26 Alvik Baske...slätten Gul    
28052312 lör 28/05 18:00 lör 28/05 Heidhallen 1/4 Final BMS Herlev 29 - 11 Tureberg Basket    
28052313 lör 28/05 18:45 lör 28/05 Heidhallen 1/4 Final Viby basket 1Viby Röd 34 - 17 Spånga Basket 2    
28052314 lör 28/05 19:30 lör 28/05 Heidhallen 1/4 Final Malbas F08 Svart 2 27 - 19 Skuru basket 2 Grön    
28052315 lör 28/05 20:15 lör 28/05 Heidhallen 1/4 Final Malbas F08 Svart 1 26 - 20 Bollstanäs    
29052204 sön 29/05 12:00 sön 29/05 Landala Sporthall Semifinal BMS Herlev 25 - 27 Viby basket 1Viby Röd    
29054904 sön 29/05 12:00 sön 29/05 Lundenhallen Semifinal Malbas F08 Svart 2 25 - 18 Malbas F08 Svart 1    
29050206 sön 29/05 15:00 sön 29/05 Idrottshögskolan Final Viby basket 1Viby Röd 29 - 25 Malbas F08 Svart 2    
Scandic 2win Liseberg Goteborg&co