Boys-15



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28055304 lör 28/05 12:00 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final Tureberg Basket 28 - 12 TV Emsdetten    
28051606 lör 28/05 13:30 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final TNT Towers 2007 Blå 28 - 29 KFUM Örebro Basket Blå    
28055305 lör 28/05 13:30 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final ROS raiders ROS Raiders 51 - 15 KFUM Blackebergs IK Svart    
28051607 lör 28/05 14:15 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final Bislet BBK 26 - 41 Bøler basket 2    
28054107 lör 28/05 14:15 lör 28/05 Prioritet Serneke Arena 2 1/16 Final Bosna IF Ba...Göteborg IF 20 - 18 KFUM Örebro Basket Vit    
28055306 lör 28/05 14:15 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final KFUM Järfäl...sket Basket 18 - 23 S:t Helena Basket    
28051608 lör 28/05 15:00 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final Wetterbygden Basketball 45 - 12 Halden Bask...llklubb Röd    
28055307 lör 28/05 15:00 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final Alvesta Tigers BBC 39 - 8 Alvik Basket Gul 1    
28051609 lör 28/05 15:45 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final Skjetten Basket 2 33 - 19 Hammarö Basket    
28055308 lör 28/05 15:45 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final Norrköping Dolphins 37 - 19 Kolbotn 1 Kolbotn blå    
28051610 lör 28/05 16:30 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final Nässjö Basket 1 21 - 25 Kvarnby Bas...eddförening    
28055309 lör 28/05 16:30 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 41 - 14 Kolbotn 1 Kolbotn hvit    
28051611 lör 28/05 17:15 lör 28/05 Pjäshallen A 1/16 Final Karlstad Suns gul 34 - 27 Köping Basket    
28055310 lör 28/05 17:15 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/16 Final Bollstanäs ...07 Lag Grön 56 - 16 Partille Basket    
28051612 lör 28/05 18:00 lör 28/05 Pjäshallen A 1/8 Final Katrineholms IF 49 - 18 KFUM Örebro Basket Blå    
28055311 lör 28/05 18:00 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/8 Final Tureberg Basket 43 - 19 Bosna IF Ba...Göteborg IF    
28051613 lör 28/05 18:45 lör 28/05 Pjäshallen A 1/8 Final Bøler basket 2 38 - 40 Wetterbygden Basketball    
28055312 lör 28/05 18:45 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/8 Final ROS raiders ROS Raiders 47 - 7 S:t Helena Basket    
28051614 lör 28/05 19:30 lör 28/05 Pjäshallen A 1/8 Final Skjetten Basket 2 23 - 32 Kvarnby Bas...eddförening    
28055313 lör 28/05 19:30 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/8 Final Alvesta Tigers BBC 33 - 29 Norrköping Dolphins    
28051615 lör 28/05 20:15 lör 28/05 Pjäshallen A 1/8 Final Bøler basket 1 24 - 12 Karlstad Suns gul    
28055314 lör 28/05 20:15 lör 28/05 Gamlestadshallen 1/8 Final KFUM Lidingö Basket 28 - 18 Bollstanäs ...07 Lag Grön    
29052600 sön 29/05 09:00 sön 29/05 Lundbystrand 1 1/4 Final Katrineholms IF 21 - 42 Wetterbygden Basketball    
29052700 sön 29/05 09:00 sön 29/05 Lundbystrand 2 1/4 Final Kvarnby Bas...eddförening 26 - 37 Bøler basket 1    
29052800 sön 29/05 09:00 sön 29/05 Lundbystrand 3 1/4 Final Tureberg Basket 19 - 27 ROS raiders ROS Raiders    
29052900 sön 29/05 09:00 sön 29/05 Lundbystrand 4 1/4 Final Alvesta Tigers BBC 14 - 40 KFUM Lidingö Basket    
29052605 sön 29/05 12:45 sön 29/05 Lundbystrand 1 Semifinal Wetterbygden Basketball 33 - 19 Bøler basket 1    
29052705 sön 29/05 12:45 sön 29/05 Lundbystrand 2 Semifinal ROS raiders ROS Raiders 26 - 23 KFUM Lidingö Basket    
29052608 sön 29/05 15:00 sön 29/05 Lundbystrand 1 Final Wetterbygden Basketball 20 - 21 ROS raiders ROS Raiders    
Scandic 2win Liseberg Goteborg&co