Detta är resultaten från Göteborg Basketball Festival 2022. Se de senaste resultaten från Göteborg Basketball Festival 2023 här.


Denna rutan visas endast för dig som administratör.
Just nu visas sidan som den ser ut för besökarna. Visa som om allt är publicerat

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Aabyhøj Girls-14
Aabyhøj Girls-16
AKS Ajax Aks Ajax U17 Boys-17
ALBA Boys-15
ALBA Boys-16
Alvesta Tigers BBC Boys-15
Alvik Basket Ålsten Grön EB-Boys 11
Alvik Basket Ålsten Gul EB-Boys 11
Alvik Basket Aba Gul EB-Boys 11
Alvik Basket Olovslund Grön EB-boys 12
Alvik Basket Olovslund Gul EB-boys 12
Alvik Basket Gul Boys-13
Alvik Basket Grön Boys-13
Alvik Basket Vit Boys-14
Alvik Basket Grön Boys-14
Alvik Basket Gul Boys-14
Alvik Basket Grön 1 Boys-15
Alvik Basket Gul 1 Boys-15
Alvik Basket Grön 2 Boys-15
Alvik Basket Grön Boys-16
Alvik Basket Grön Boys-17
Alvik Basket Gul Boys-17
Alvik Basket Grön Boys-19
Alvik Basket VIP Men 40+
Alvik Basket Aba Grön EB-girls 11
Alvik Basket Aba Gul EB-girls 11
Alvik Basket Ålsten Grön EB-girls 11
Alvik Basket Ålsten Gul EB-girls 11
Alvik Basket Ålsten Gul EB-girls 12
Alvik Basket Olovslund Grön EB-girls 12
Alvik Basket Ålsten Grön EB-girls 12
Alvik Basket Olovslund Gul EB-girls 12
Alvik Basket Gul 1 Girls-13
Alvik Basket Anja Girls-13
Alvik Basket Grönis Girls-13
Alvik Basket Gul 2 Girls-13
Alvik Basket Ålsten Gul Girls-14
Alvik Basket Smedslätten Grön Girls-14
Alvik Basket Smedslätten Gul Girls-14
Alvik Basket Ålsten Grön Girls-14
Alvik Basket Grön Girls-15
Alvik Basket Gul Girls-15
Alvik Basket Vit Girls-15
Alvik Basket Grön Girls-16
Alvik Basket Gul Girls-17
Alvik Basket Grön Girls-17
Alvik Basket Girls-19
Alvik Basket Högland Women 40+
Backlura Women 40+
Ball of Duty Men 20+
Bankeryds basket Boys-13
Bankeryds basket Boys-14
Bankeryds basket Girls-13
Bankeryds basket Girls-13
Bankeryds basket Girls-14
Bankeryds basket Girls-16
Bankeryds basket Girls-17
Bankeryds basket Women 20+
Basketball Allianz Süd Südwest B.A.S.S. Boys-14
Basketball Allianz Süd Südwest B.A.S.S Girls-14
Basketball Allianz Süd Südwest B.A.S.S. 1 Girls-15
Basketball Allianz Süd Südwest B.A.S.S. 2 Girls-15
Basketklubben Gladan Girls-16
Basketklubben Gladan Girls-16
Bislet Basket Panthers Boys-13
Bislet Basket Tigers Boys-13
Bislet Basket Boys-14
Bislet Basket Boys-14
Bislet Basket Boys-16
Bislet Basket Boys-17
Bislet Basket Boys-19
Bislet Basket EB-girls 12
Bislet Basket Girls-13
Bislet Basket Girls-15
Bislet Basket Girls-16
Bislet Basket Girls-17
Bislet Basketball Klubb Boys-14
Bislet BBK Boys-15
Bislet BBK Girls-14
BK Marbo Boys-16
BKV’81 Boys-17
BMS Herlev Boys-13
BMS Herlev Boys-14
BMS Herlev Boys-15
BMS Herlev Girls-13
BMS Herlev Girls-13
BMS Herlev Girls-14
BMS Herlev Girls-15
BMS Herlev Girls-19
Boden Basket Women 20+
BolagetsFinest Men 20+
Bollstanäs Girls-13
Bollstanäs Girls-14
Bollstanäs Girls-17
Bollstanäs SK BSK P07 Lag Grön Boys-15
Borås Basket Boys-14
Borås Basket Girls-19
Bosna IF Basketklubb Göteborg IF Boys-15
Botkyrka Basket Boys-16
Botkyrka Basket Girls-13
Botkyrka Basket Girls-15
Brahe Basket Girls-16
Brahe Basket Girls-19
Brooklyn Eagles Girls-16
Bøler Basket Boys-15
Bøler Basket Boys-15
Bøler Basket Girls-15
Bønes basketballklubb Boys-13
Bønes basketballklubb EB-girls 12
Bønes basketballklubb Girls-13
Central Basket Boys-19
COCOPUFFS Men 20+
Crossover Basketball Academy CBA Boys-19
Danderyd Basket P06 Boys-16
Danderyd Basket Girls-13
Danderyd Basket Röd Girls-16
Danderyds Basket Boys-15
Danderyds Basket Norrort Boys-17
Danderyds Basket Girls-14
Dans bananer Men 20+
Det andra laget Women 20+
Djurgårdens Basket Girls-19
Doxa Ballaholics Men 20+
Dreamteam Women 20+
DVBF Women 40+
Eastside Basket EB-boys 12
Eastside Basket EB-girls 12
Eastside Basketklubb Boys-14
EB85 Boys-17
EB-85 -1 Boys-14
Eidsvoll Basket Boys-16
Eidsvoll Basket Boys-16
Eskilstuna Basket Girls-16
Falcon Basketball 2 2011 orange EB-Boys 11
Falcon Basketball 1 2011 yellow EB-Boys 11
Falcon Basketball 3 2011 black EB-Boys 11
Falcon Basketball 2 2010 orange EB-boys 12
Falcon Basketball 1 2010 yellow EB-boys 12
Falcon Basketball 3 2009 black Boys-13
Falcon Basketball 4 2009 white Boys-13
Falcon Basketball 1 2009 yellow Boys-13
Falcon Basketball 2 2009 orange Boys-13
Falcon Basketball 1 2008 yellow Boys-14
Falcon Basketball 2 2008 orange Boys-14
Falcon Basketball 2 2006 orange Boys-17
Flip Floppers Men 20+
Fridas änglar Women 20+
FRYSHUSET Basket Hägersten Boys-14
FRYSHUSET Basket Vantör Blå Boys-14
FRYSHUSET Basket Vantör Röd Boys-14
FRYSHUSET Basket Boys-15
FRYSHUSET Basket Bluechips 2 Boys-16
FRYSHUSET Basket Bluechips 1 Boys-16
FRYSHUSET Basket Hägersten-Älvsjö Girls-14
FRYSHUSET Basket Södermalm Girls-14
FRYSHUSET Basket Girls-14
FRYSHUSET Basket Girls-15
FRYSHUSET Basket Girls-15
FRYSHUSET Basket Svart Girls-16
FRYSHUSET Basket Röd Girls-16
FRYSHUSET Basket Vit Girls-16
FRYSHUSET Basket Girls-17
Gammelstads BBK GBBK Girls-16
Geeks in Sneaks Men 20+
Gladsaxe Basketball Klub Boys-15
Gladsaxe Basketball Klub Girls-13
Grabbarna Men 20+
G unit Men 20+
Haga Haninge Boys-15
Haga Haninge Girls-16
Halden Basketballklubb Svart Boys-15
Halden Basketballklubb Röd Boys-15
Halden Basketballklubb Boys-16
Halmstad Basketball Club Boys-17
Hammarby Basket Boys-17
Hammarby Basket Boys-19
Hammarby Basket Girls-16
Hammarkullens Basketklubb Boys-17
Hammarkullens Basketklubb Jaguars Boys-19
Hammarkullens Basketklubb Jaguars Girls-16
Hammarkullens Basketklubb Jaguars Girls-19
Hammarkullens Basketklubb Jaguars Girls-19
Hammarö Basket Boys-15
Hammarö Basket Girls-19
HBBK Girls-16
Helsingborg Basketbollklubb Boys-17
Hop Basketballklubb Hippos Boys-14
Hop Basketballklubb Girls-16
Hot shots Women 20+
Huddinge Basket HuddingeBBK Svart Girls-16
Huddinge Basket Girls-19
Höganäs Basket Boys-19
Högsbo Basket EB-Boys 11
Högsbo Basket EB-Boys 11
Högsbo Basket EB-boys 12
Högsbo Basket EB-boys 12
Högsbo Basket EB-boys 12
Högsbo Basket Boys-13
Högsbo Basket Boys-13
Högsbo Basket Boys-14
Högsbo Basket Boys-14
Högsbo Basket Boys-15
Högsbo Basket Boys-16
Högsbo Basket Boys-17
Högsbo Basket Boys-19
Högsbo Basket Hybris Men 20+
Högsbo Basket BK Göteborg Men 20+
Högsbo Basket EB-girls 11
Högsbo Basket EB-girls 11
Högsbo Basket EB-girls 11
Högsbo Basket EB-girls 12
Högsbo Basket EB-girls 12
Högsbo Basket EB-girls 12
Högsbo Basket Girls-13
Högsbo Basket Girls-13
Högsbo Basket Girls-13
Högsbo Basket Girls-14
Högsbo Basket Girls-14
Högsbo Basket Girls-15
Högsbo Basket Girls-15
Högsbo Basket Girls-16
Högsbo Basket Girls-19
Högsbo Basket Ladies Women 40+
Hønefoss Basket Boys-16
Hønefoss Basket Boys-19
Hønefoss Basket Girls-15
Hønefoss Basket Girls-16
Hørsholm 79'ers Boys-14
Hørsholm 79ers Sort EB-girls 12
Hørsholm 79ers Hvid EB-girls 12
Hørsholm 79ers Girls-13
Hørsholm 79ers Basketball Boys-16
IK Eos Grön Boys-13
IK Eos Vit Boys-13
IK Eos Grön Boys-14
IK Eos Vit Boys-14
IK Eos Vit Boys-15
IK Eos Grön Boys-15
IK Eos Grön Boys-16
IK Eos Röd Boys-16
IK Eos Vit Boys-16
IK Eos Grön Boys-17
IK Eos Grön Girls-13
IK Eos Vit Girls-13
IK Eos Grön Girls-14
IK Eos Girls-15
IK Eos Girls-17
IK Eos Girls-19
Karlstad suns rosa Boys-15
Karlstad suns gul Boys-15
Karlstad suns Boys-17
Karlstad suns Men 20+
Katrineholms IF Boys-15
Katrineholms IF Girls-14
Katrineholms IF Girls-15
KFUM Basket Skellefteå F05-06 Skola Girls-17
KFUM Blackebergs IK Vit Boys-13
KFUM Blackebergs IK Ekerö Boys-13
KFUM Blackebergs IK Grå Boys-13
KFUM Blackebergs IK Svart Boys-13
KFUM Blackebergs IK Röd Boys-13
KFUM Blackebergs IK Vit Boys-14
KFUM Blackebergs IK Svart Boys-14
KFUM Blackebergs IK Röd Boys-14
KFUM Blackebergs IK Vit 08 Boys-15
KFUM Blackebergs IK Svart Boys-15
KFUM Blackebergs IK Röd Boys-15
KFUM Blackebergs IK Röd Boys-16
KFUM Blackebergs IK Vit Boys-16
KFUM Blackebergs IK Vit Boys-17
KFUM Blackebergs IK Röd 06 Boys-17
KFUM Blackebergs IK Vit Boys-19
KFUM Blackebergs IK Röd Boys-19
KFUM Blackebergs IK Vit Girls-13
KFUM Blackebergs IK Ekerö Girls-13
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-13
KFUM Blackebergs IK Vit Girls-14
KFUM Blackebergs IK Grå Girls-14
KFUM Blackebergs IK Svart Girls-14
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-14
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-15
KFUM Blackebergs IK Ekerö Girls-15
KFUM Blackebergs IK Röd 08 Girls-15
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-16
KFUM Blackebergs IK Röd 06 Girls-17
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-17
KFUM Blackebergs IK Röd Girls-19
KFUM Blackebergs IK Vit Girls-19
KFUM GÄVLE Boys-17
KFUM Göteborg Boys-16
KFUM Göteborg Boys-16
KFUM Göteborg Boys-19
KFUM Huddinge Basket Boys-19
KFUM Järfälla Basket Basket EB-boys 12
KFUM Järfälla Basket Vit Boys-13
KFUM Järfälla Basket Basket Boys-14
KFUM Järfälla Basket Basket Boys-15
KFUM Järfälla Basket Basket Boys-17
KFUM Järfälla Basket Blå Girls-13
KFUM Järfälla Basket Basket Vit Girls-13
KFUM Järfälla Basket Basket Girls-14
KFUM Järfälla Basket Blå Girls-17
KFUM Lidingö Basket Boys-13
KFUM Lidingö Basket Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-14
KFUM Lidingö Basket Boys-15
KFUM Lidingö Basket Boys-16
KFUM Lidingö Basket Boys-16
KFUM Lidingö Basket Boys-17
KFUM Lidingö Basket Boys-19
KFUM Lidingö Basket Girls-13
KFUM Lidingö Basket Girls-14
KFUM Lidingö Basket Girls-15
KFUM Lidingö Basket Girls-16
KFUM Linköping Basket Girls-15
KFUM Linköping Basket Girls-17
KFUM Skellefteå Basket F06/07 Girls-16
KFUM Umeå Boys-17
KFUM Uppsala basket 3 Svart Boys-16
KFUM Uppsala basket 1 Vit Boys-16
KFUM Uppsala basket 2 Röd Boys-16
KFUM Uppsala basket Uppsala Boys-19
KFUM Uppsala basket Basket Lindbacken Girls-14
KFUM Uppsala basket Girls-16
KFUM Uppsala basket Women 40+
KFUM Uppsala Basket P07 vit Boys-15
KFUM Uppsala Basket P07 röd Boys-15
KFUM Uppsala flickor 07 Girls-15
Kfum örebro Boys-19
KFUM Örebro Basket Vit Boys-15
KFUM Örebro Basket Blå Boys-15
KFUM Örebro Basket Boys-16
KFUM Örebro Basket Blå Boys-17
KFUM Örebro Basket Girls-15
KFUM Örebro Basket Girls-17
KFUM Örebro Bassket Örebro Boys-13
Kirkevoll BBK Girls-16
Kjelsås Basket 1 Kjelsås 1 Boys-16
Kjelsås Basket Boys-17
Kjelsås Basket Girls-13
Kjelsås Basket Girls-13
Kjelsås Basket Girls-17
Kjelsås Basket Girls-17
Kolbotn 1 Kolbotn hvit Boys-15
Kolbotn 1 Kolbotn blå Boys-15
Kongsberg Miners Boys-19
Kungsbacka Basket EB-Boys 11
Kungsbacka Basket EB-boys 12
Kungsbacka Basket Boys-14
Kungsbacka Basket Boys-16
Kungsbacka Basket EB-girls 11
Kungsbacka Basket EB-girls 11
Kungsbacka Basket EB-girls 12
Kungsbacka Basket vit Girls-13
Kungsbacka Basket Girls-14
Kungsbacka Basket Girls-15
Kungsholmen Basket Boys-14
Kungsholmen Basket Eira Girls-13
Kungsholmen Basket Vit Girls-14
Kungsholmen Basket Svart Girls-14
Kungsholmen Basket Girls-15
Kungsholmen Basket Girls-16
Kvarnby Basket Breddförening EB-Boys 11
Kvarnby Basket Breddförening Grön EB-boys 12
Kvarnby Basket Breddförening Gul EB-boys 12
Kvarnby Basket Breddförening Gul Boys-13
Kvarnby Basket Breddförening Grön Boys-13
Kvarnby Basket Breddförening Boys-14
Kvarnby Basket Breddförening Boys-14
Kvarnby Basket Breddförening Boys-15
Kvarnby Basket Breddförening Gul Boys-17
Kvarnby Basket Breddförening Boys-17
Kvarnby Basket Breddförening EB-girls 11
Kvarnby Basket Breddförening EB-girls 12
Kvarnby Basket Breddförening Gul Girls-13
Kvarnby Basket Breddförening Grön Girls-13
Kvarnby Basket Breddförening Girls-14
Kvarnby Basket Breddförening Girls-14
Kvarnby Basket Breddförening Girls-15
Kvarnby Basket Breddförening Girls-15
Kvarnby Basket Breddförening GRÖN Girls-16
Kvarnby Basket Breddförening GUL Girls-16
Kvarnby Basket Breddförening Girls-17
Kvarnby Basket Breddförening Women 20+
Köping Basket Boys-15
Köping Basket Aros Basket Girls-16
Köping Basket Girls-13
Köping Basket Girls-14
Lerum Basket EB-boys 12
Lerum Basket EB-boys 12
Lerum Basket EB-boys 12
Lerum Basket Boys-13
Lerum Basket Boys-14
Lerum Basket Boys-15
Lerum Basket Boys-16
Lerum Basket EB-girls 12
Lerum Basket Girls-13
Lerum Basket Girls-14
Lerum Basket Girls-15
Lindome Basket Girls-16
Lindome Basket Girls-19
Lobas Boys-14
Lobas Boys-15
Lobas Boys-16
Lobas Boys-17
Lobas Boys-17
Lobas Boys-19
Lobas VIP Men 40+
Lobas Girls-13
Lobas Girls-13
Lobas Girls-14
Lobas Girls-14
Lobas Girls-15
Lobas Girls-16
Lommedalens IL 2011 EB-girls 11
Lommedalens IL J2010 EB-girls 12
Lundby Basket Boys-13
Lundby Basket Boys-14
Lundby Basket Boys-16
Lundby Basket Girls-13
Lundby Basket Girls-15
Malahide basketball Girls-17
Malbas Svart EB-Boys 11
Malbas EB-boys 12
Malbas svart Boys-13
Malbas vit Boys-13
Malbas Boys-14
Malbas Boys-14
Malbas Boys-14
Malbas Boys-15
Malbas Boys-15
Malbas Boys-16
Malbas vit Boys-19
Malbas svart Boys-19
Malbas Orange EB-girls 11
Malbas Vit EB-girls 11
Malbas Svart EB-girls 11
Malbas F08 Vit 1 Girls-14
Malbas F08 Svart 2 Girls-14
Malbas F08 Svart Girls-14
Malbas F08 Vit Girls-14
Malbas Girls-15
Malbas Girls-17
Malbas BBK Vit Girls-13
Malbas BBK Svart Girls-13
Malbas BBK MalbasF06 svart Girls-16
Malbas BBK vit(06) Girls-17
MiniMalbas BBK F10 PowerGirls Vit EB-girls 12
MiniMalbas BBK F10 PowerGirls svart EB-girls 12
MiniMalbas BBK F10 City svart EB-girls 12
MiniMalbas BBK F10 City vit EB-girls 12
Multibasket klubb Boys-19
Mälarbasket Girls-19
NBA 2K Men 20+
Norrköping Dolphins Boys-15
Norrköping Dolphins LetsGoD(olphins) Girls-19
Norrland Cowboys Men 20+
Norrort s Motionärer Men 20+
Norrort Svart Girls-19
Norrort Vit Girls-19
Nässjö Basket Boys-15
Nässjö Basket Boys-15
Nässjö Basket Boys-19
Nässjö Basket vit Girls-13
Nässjö Basket grön Girls-13
Nässjö Basket Girls-16
Nässjö Basket Girls-17
OBBK P05 Boys-17
OBBK F07 Girls-15
OBBK F06 Girls-16
Och ett Men 20+
Ockelbo Basket Boys-14
Ockelbo Basket Boys-16
Ockelbo Basket Girls-14
Ockelbo Basket Girls-16
Onsala Pirates BBK orange EB-Boys 11
Onsala Pirates BBK orange EB-boys 12
Onsala Pirates BBK svart EB-boys 12
Onsala Pirates BBK Boys-13
Onsala Pirates BBK Boys-14
Onsala Pirates BBK Boys-15
Onsala Pirates BBK Boys-17
Onsala Pirates BBK Boys-19
Onsala Pirates BBK EB-girls 11
Onsala Pirates BBK EB-girls 12
Onsala Pirates BBK Girls-14
Onsala Pirates BBK Girls-17
Onsala Pirates BBK Girls-19
Oppsal Basket Panthers Boys-17
Oskarshamns basketboll klubb Women 20+
Partille Basket Boys-15
Partille Basket Girls-14
Pink ponys Men 20+
QUICKSAND Men 20+
ROS raiders ROS Raiders Boys-15
S:t Helena Basket Boys-15
S:t Helena Basket Boys-16
S:t Helena Basket Girls-16
S:t Helena Basket Girls-19
Saltsjöbaden Seahawks Boys-19
Saltsjöbadens Seahawks Girls-14
Saltsjöbadens Seahawks Girls-15
Sandvika Basketballklubb Boys-16
Sandvika Basketball Klubb Girls-16
Sandviken Basket Girls-16
SBBK Girls-16
Schpränki Schpränki Men 20+
Sigtuna basket Boys-19
Sigtuna basket Röd EB-girls 12
Sigtuna basket Svart EB-girls 12
Sisu basketball basket 2010 EB-boys 12
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-13
Skjetten Basket Boys-14
Skjetten Basket Boys-15
Skjetten Basket Boys-15
Skjetten Basket Grønn Boys-16
Skjetten Basket Hvit Boys-16
Skjetten Basket Boys-17
Skjetten Basket Girls-14
Skuru Basket Grön EB-boys 12
Skuru Basket Vit EB-boys 12
Skuru Basket GRÖN Boys-14
Skuru Basket VIT Boys-14
Skuru Basket 2 Grön Girls-14
Skuru Basket Girls-15
Skuru Basket Women 20+
Skødstrup Boys-13
Skødstrup Boys-14
Sollentuna Basket Viby Boys-17
Solna Bangers SolnaBangers Men 20+
Spånga Basket EB-Boys 11
Spånga Basket EB-boys 12
Spånga Basket Boys-13
Spånga Basket Boys-13
Spånga Basket Boys-14
Spånga Basket Boys-14
Spånga Basket Boys-15
Spånga Basket Boys-19
Spånga Basket EB-girls 11
Spånga Basket EB-girls 12
Spånga Basket EB-girls 12
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-13
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-14
Spånga Basket Girls-15
Spånga Basket Girls-16
Spånga Basket Girls-16
Spånga Basket Girls-19
SSV Lok Bernau Girls-17
Stevnsgade Boys-15
Stevnsgade Boys-16
Stevnsgade Men 20+
SydCenter M Men 20+
Sätila basket Boys-14
Sätila basket Sätila Women 20+
Team4Q Boys-14
Team4Q Boys-19
Team4Q Men 20+
Team Cougars Women 40+
Team out of position (OOP) OUT OF POSITION (OOP) Men 20+
Tensta Basket Girls-16
The old men and the sea Men 20+
Tiffys Änglar Men 20+
TNT Towers 2010 Hvit EB-boys 12
TNT Towers 2010 BLÅ EB-boys 12
TNT Towers 2009 Hvit Boys-13
TNT Towers 2009 Blå Boys-13
TNT Towers 2008 Hvit Boys-14
TNT Towers 2008 Blå Boys-14
TNT Towers 2007 Blå Boys-15
TNT Towers 06 Elite Boys-16
TNT Towers 2008 Girls-14
Trelleborg basket Girls-14
Trelleborg Pirates Boys-19
Trelleborg Pirates Bilia Pro Men 20+
Tureberg Girls-17
Tureberg Basket blå Boys-13
Tureberg Basket vit Boys-13
Tureberg Basket Boys-15
Tureberg Basket Vit Boys-17
Tureberg Basket Blå Boys-19
Tureberg Basket Girls-13
Tureberg Basket Girls-14
Tureberg Basket Girls-16
Tureberg Basket Girls-19
TV Emsdetten Boys-14
TV Emsdetten Boys-15
TV Emsdetten Boys-17
TV Emsdetten Men 20+
TV Emsdetten Girls-16
TV Emsdetten Women 20+
Tyresö Basket Boys-16
Tyresö Basket Boys-17
Täby Basket Boys-15
Täby Basket Girls-14
Täby Basket Girls-14
Töjna BK Men 20+
Ullern Basket Boys-16
Ullern Basket Dance Crew Girls-13
Ullern Basket Girls-15
Ullern Basket JU13 Girls-13
Uppsala basket Girls-17
Uppsala basket Girls-19
Varbergs basket Boys-13
Varbergs basket Boys-19
Wetterbygden basketball Boys-15
Wetterbygden basketball Boys-17
Wetterbygden basketball Girls-17
We Were Ballers Men 20+
VGB Girls-15
VGB Girls-16
VGB Girls-19
VGB Women 20+
Viby Röd EB-girls 12
Viby Basket Boys-14
Viby Basket Sollentuna Röd Boys-16
Viby Basket Sollentuna Vit Boys-16
Viby Basket 1Viby Röd Girls-14
Viby Basket Röd Girls-16
Viby Basket Girls-19
Viby basket P09 Boys-13
Wilbur Women 40+
Virum Vipers Boys-14
Västerås Basket Girls-16
Västerås Basket Girls-17
Västra Hisingen Basket Boys-17
Västra Hisingen Basket Men 20+
Västra Hisingen Basket Girls-14
Växjö Ravens BBK Boys-13
Växjö Ravens BBK Boys-14
Växjö Ravens BBK Boys-14
Växjö Ravens BBK Boys-15
Växjö Ravens BBK Boys-16
Växjö Ravens BBK Boys-19
Växjö Ravens BBK Men 20+
Växjö Ravens BBK Girls-14
Växjö Ravens BBK Girls-14
Växjö Ravens BBK Girls-16
Växjö Ravens BBK Girls-19
Äli basket Girls-15
Äli basket Girls-16
Älmhult Beasts Basketball Boys-13
Älmhult Beasts Basketball Boys-16
Älmhult Beasts Basketball Girls-13
Älmhult Beasts Basketball Girls-16