Dette er resultatet fra Göteborg Basketball Festival 2019. Se de seneste resultater fra Göteborg Basketball Festival 2020 her.



Torsdag 30/5 (Dag 1)

  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30052000 to 30/05 09:00 to 30/05 Aktiviteten 1 BU17 Grp D Kungsholmen Basket 25 - 40 Wetterbygden Stars Stars      
30052100 to 30/05 09:00 to 30/05 Aktiviteten 2 GU13 Grp I Huddinge Basket 8 - 41 Kvarnby Basket Gul      
30053300 to 30/05 09:00 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp Q Östersund Basket 05 29 - 11 Tureberg Basket Fiverrs      
30053800 to 30/05 09:00 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU14 Grp E Bjärred 305 2 26 - 28 Alvik Basket Svart 3      
30054200 to 30/05 09:00 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp B Alvik Basket Grön 67 - 31 Hop BBK Blå      
30053400 to 30/05 09:00 to 30/05 Flatåsskolan GU15 Grp A Lerum Basket 17 - 25 KFUM Blackebergs IK East      
30055200 to 30/05 09:00 to 30/05 Frejaskolan GU13 Grp D Alvik Basket Vit 54 - 5 KFUM örebro basket      
30053200 to 30/05 09:00 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp M Fryshuset B...t Södermalm 22 - 34 KFUM Lidingö Basket      
30050100 to 30/05 09:00 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp G Djursholm Indians Röd 51 - 18 Selfoss 2      
30051100 to 30/05 09:00 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp L IK Eos Vit 9 - 27 Spånga Basket      
30051200 to 30/05 09:00 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp G Spånga Basket 2 37 - 40 Högsbo Basket Tigers      
30054500 to 30/05 09:00 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp A Alvik Basket Gul 41 - 38 Malbas BBK Orange      
30053100 to 30/05 09:00 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp A Alvik Basket Grön 47 - 2 Hammarkulle...KBK Jaguars      
30052300 to 30/05 09:00 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp B Bjärred 305 1 16 - 40 KFUM Blacke...IK Kälvesta      
30050200 to 30/05 09:00 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp B Alvik Baske...slätten Gul Finished Malbas BBK Vit      
30050600 to 30/05 09:00 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp E Spånga Basket 1 Finished Falcon U10 Black      
30052200 to 30/05 09:00 to 30/05 Landala Sporthall W 40+ Grp A GKIK 10 - 30 Team Cougars      
30051800 to 30/05 09:00 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) GU15 Grp I Kolbotn Basket 28 - 24 KFUM Lidingö Basket 1      
30054900 to 30/05 09:00 to 30/05 Lundenhallen GU15 Grp J Alvik Basket Grön 74 - 4 Bøler Basket F04-05      
30051700 to 30/05 09:00 to 30/05 Masthuggshallen W 20+ Grp D Chalmers Basket 30 - 16 Lugi Basket      
30051600 to 30/05 09:00 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp Q Huddinge Basket 2 36 - 3 Älmhult Beasts Basketball      
30054000 to 30/05 09:00 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp A Högsbo Basket Lions 59 - 33 Falcon      
30054100 to 30/05 09:00 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp C Malbas BBK Svart 32 - 37 Skjetten Basket      
30053500 to 30/05 09:00 to 30/05 Sandeklevshallen W 20+ Grp D Team OWL 39 - 25 Kaikkialla      
30055100 to 30/05 09:00 to 30/05 Santoshallen BU17 Grp E KFUM UPPSAL...SKET Basket 57 - 24 Bøler basket Bøler gul      
30053600 to 30/05 09:00 to 30/05 Sjumilaskolan BU15 Grp P Sigtuna BBK 23 - 27 Viby basket      
30052500 to 30/05 09:00 to 30/05 Sörgårdshallen GU15 Grp C Onsala Pirates BBK 48 - 9 Huddinge basket      
30051900 to 30/05 09:00 to 30/05 Torpahallen GU17 Grp E Kjelsås 22 - 27 KFUM Haga Haninge      
30053700 to 30/05 09:00 to 30/05 Torshallen BU14 Grp E Kjelsås Bas...elsås Bulls 33 - 31 Högsbo Basket Lions      
30051400 to 30/05 09:00 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU19 Grp A Högsbo Basket 57 - 33 Spånga Basket      
30051500 to 30/05 09:00 to 30/05 Valhalla Sporthall B BU19 Grp D Birkerød Basketball 35 - 41 Huddinge basket      
30051300 to 30/05 09:00 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp B Högsbo Basket 33 - 21 KFUM Lidingö Basket      
30052001 to 30/05 09:45 to 30/05 Aktiviteten 1 BU17 Grp D KFUM Blackebergs IK 2 10 - 46 Onsala Pirates BBK      
30052101 to 30/05 09:45 to 30/05 Aktiviteten 2 GU13 Grp I Tureberg Basket 23 - 26 IFK Råneå -06      
30053301 to 30/05 09:45 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp Q Skjetten Basket 2 8 - 62 Äli Basket      
30053801 to 30/05 09:45 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU14 Grp E Kungsbacka Basket 12 - 24 Skovbakken Bears Black      
30054201 to 30/05 09:45 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp B KFUM Örebro Basket 1 16 - 53 BG Zehlendorf      
30053401 to 30/05 09:45 to 30/05 Flatåsskolan GU15 Grp A IK Eos 23 - 22 Borlänge Basket      
30055201 to 30/05 09:45 to 30/05 Frejaskolan GU13 Grp D Malbas BBK Svart 28 - 18 Falcon      
30053201 to 30/05 09:45 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp M TV Emsdetten 4 - 34 S:t Helena Basket      
30050101 to 30/05 09:45 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp G Ammerud Basket 15 - 20 Högsbo Basket Lions      
30051101 to 30/05 09:45 to 30/05 Gothia Arena 2 EB GU12 Grp E Kvarnby Basket 30 - 24 Malbas BBK Svart      
30051201 to 30/05 09:45 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp G Bøler basket 1 35 - 46 Malbas BBK Svart      
30054501 to 30/05 09:45 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp A Falcon 28 - 12 Högsbo Basket Tigers      
30053101 to 30/05 09:45 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp A IK Eos Vit 31 - 15 Bk Amager      
30052301 to 30/05 09:45 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp B Oppsal Panthers 1 4 - 26 Fryshuset Basket Söder      
30050201 to 30/05 09:45 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp B Tureberg basket 2 Finished Högsbo Basket Lions      
30050601 to 30/05 09:45 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp E Birkerød Basketball 1 Finished Skuru Basket Skuru Vit      
30052201 to 30/05 09:45 to 30/05 Landala Sporthall W 40+ Grp A Kvarnby Basket 22 - 33 Uppsala Basket      
30051801 to 30/05 09:45 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) GU15 Grp I Lundby basket 34 - 8 Växjö Ravens BBK      
30054901 to 30/05 09:45 to 30/05 Lundenhallen GU19 Grp C Kvarnby Basket 33 - 10 TV Emsdetten      
30051701 to 30/05 09:45 to 30/05 Masthuggshallen BU13 Grp H Selfoss 1 63 - 6 Kjelsås Bas...lsås Knicks      
30051601 to 30/05 09:45 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp H Kungsholmen Basket 13 - 29 Bøler Basket 1      
30054001 to 30/05 09:45 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp A TNT Towers 35 - 10 Huddinge Basket 1      
30054101 to 30/05 09:45 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp C Alvik Basket 28 - 33 Værløse      
30053501 to 30/05 09:45 to 30/05 Sandeklevshallen GU13 Grp P Bosna IF 54 - 19 KFUM Blacke...-Blackeberg      
30055101 to 30/05 09:45 to 30/05 Santoshallen BU17 Grp E Växjö Ravens BBK 28 - 45 Norrort Basket Svart      
30053601 to 30/05 09:45 to 30/05 Sjumilaskolan BU15 Grp P Birkerød Basketball 24 - 32 Ås IL Basket      
30052501 to 30/05 09:45 to 30/05 Sörgårdshallen GU15 Grp C KFUM Blacke... IK East 05 15 - 30 Malbas BBK Svart      
30051901 to 30/05 09:45 to 30/05 Torpahallen GU17 Grp E Sigtuna BBK 39 - 29 Örebro Multibasket      
30053701 to 30/05 09:45 to 30/05 Torshallen BU14 Grp E Hammarby Ba...Kungsholmen 56 - 2 Hop BBK Grønn      
30051401 to 30/05 09:45 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU19 Grp A TV Emsdetten 26 - 47 Nässjö Basket      
30051501 to 30/05 09:45 to 30/05 Valhalla Sporthall B BU19 Grp D S:t Helena Basket 29 - 71 Trelleborg Pirates      
30051301 to 30/05 09:45 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp B Kungsholmen Basket 26 - 31 Spånga Basket      
30052002 to 30/05 10:30 to 30/05 Aktiviteten 1 GU16 Grp G KFUM Blackebergs IK 2 16 - 32 FUBB BASKET      
30052102 to 30/05 10:30 to 30/05 Aktiviteten 2 BU14 Grp A SSC Südwest...lin Südwest 68 - 7 Tyresö Basket      
30053302 to 30/05 10:30 to 30/05 Angereds Sporthall GU14 Grp K Spånga Basket 2 14 - 23 Malbas BBK Vit      
30053802 to 30/05 10:30 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU16 Grp B Kungsbacka Basket 20 - 15 Malbas BBK Vit      
30054202 to 30/05 10:30 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp L Hammarby Basket Green 25 - 31 OBBK P05      
30053402 to 30/05 10:30 to 30/05 Flatåsskolan GU16 Grp E KFUM Uppsala basket 1 9 - 52 Ockelbo basket      
30055202 to 30/05 10:30 to 30/05 Frejaskolan GU13 Grp O Djursholm Indians Vit 18 - 12 Kungsholmen Basket Eira      
30053202 to 30/05 10:30 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp F Skuru Basket 20 - 11 Tromsø Storm Ungdom      
30050102 to 30/05 10:30 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp J Falcon U13 Yellow 1 28 - 9 Skjetten Basket 2      
30051102 to 30/05 10:30 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp O IK Eos Grön 51 - 11 Skovbakken Bears White      
30051202 to 30/05 10:30 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp E Alvik Basket Grön 43 - 26 Lobas Röd      
30054502 to 30/05 10:30 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp E SISU 1 17 - 38 Alvik Basket Grön      
30053102 to 30/05 10:30 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp G KFUM Blacke...K Vällingby 32 - 9 KFUM Göteborg      
30052302 to 30/05 10:30 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp G Malbas BBK Svart 27 - 26 Fryshuset B...t Hägersten      
30050202 to 30/05 10:30 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp C Alvik Baske...lätten Grön Finished Tureberg basket 1      
30050602 to 30/05 10:30 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp B Alvik Basket Grön Finished Malbas BBK Vit      
30052202 to 30/05 10:30 to 30/05 Landala Sporthall W 20+ Grp B Mölndal Originals 25 - 34 Kungsbacka Basket      
30051802 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) BU16 Grp H Lundby basket 24 - 40 IK Eos Vit      
30054902 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundenhallen GU19 Grp C Bøler Basket 22 - 31 Onsala Pirates BBK      
30051702 to 30/05 10:30 to 30/05 Masthuggshallen BU13 Grp H KFUM Göteborg 2 31 - 7 KFUM Blackebergs IK 1      
30051602 to 30/05 10:30 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp H Selfoss 23 - 30 Falcon Sort      
30054002 to 30/05 10:30 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp F Kungsbacka Basket 18 - 59 Lobas      
30054102 to 30/05 10:30 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp D Wales U15 B...Wales White 43 - 25 Hønefoss Basketballklubb      
30052402 to 30/05 10:30 to 30/05 Rosendalshallen 1 Men 20+ Grp I INT VETJA 31 - 50 Varm o kall      
30053502 to 30/05 10:30 to 30/05 Sandeklevshallen GU13 Grp P Bøler Basket 47 - 8 Ockelbo basket      
30055102 to 30/05 10:30 to 30/05 Santoshallen BU14 Grp H Onsala Pirates BBK 34 - 17 Växjö Ravens BBK      
30053602 to 30/05 10:30 to 30/05 Sjumilaskolan BU19 Grp F Wetterbygden Stars Stars 54 - 34 Tyresö Basket 2      
30052502 to 30/05 10:30 to 30/05 Sörgårdshallen GU14 Grp C Alvik Basket Gul 2 57 - 12 Skjetten Basket      
30051902 to 30/05 10:30 to 30/05 Torpahallen GU16 Grp H Asker Baske... Club Asker 10 - 61 Borås Basket      
30053702 to 30/05 10:30 to 30/05 Torshallen BU14 Grp J Skuru Basket Grön 39 - 50 Malbas BBK Vit      
30051402 to 30/05 10:30 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU17 Grp G Hammarby Basket White 40 - 26 Oppsal Panthers      
30051502 to 30/05 10:30 to 30/05 Valhalla Sporthall B BU16 Grp C Högsbo Basket 47 - 11 Skjetten Basket      
30051302 to 30/05 10:30 to 30/05 Valhalla Sporthall C W 20+ Grp C Kungsholmen basket KBK 13 - 54 Dream Team      
30052003 to 30/05 11:15 to 30/05 Aktiviteten 1 GU16 Grp G Västerås basket F03/04 28 - 34 Kvarnby Basket      
30052103 to 30/05 11:15 to 30/05 Aktiviteten 2 BU14 Grp A Skjetten Basket 1 14 - 34 Lobas 1 Röd      
30053303 to 30/05 11:15 to 30/05 Angereds Sporthall GU14 Grp K Hammarkulle...KBK Jaguars 21 - 29 Åkersberga      
30053803 to 30/05 11:15 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU16 Grp B Spånga Basket 22 - 20 Hammarby Basket      
30054203 to 30/05 11:15 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp L Oppsal Panthers 1 26 - 7 Högsbo Basket Tigers      
30053403 to 30/05 11:15 to 30/05 Flatåsskolan GU16 Grp E Växjö Ravens BBK 17 - 39 KFUM Blacke... IK 04 East      
30055203 to 30/05 11:15 to 30/05 Frejaskolan GU13 Grp O Högsbo Basket Tigers 7 - 36 Spånga Basket 2      
30053203 to 30/05 11:15 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp F KFUM Blackebergs IK Ängby 31 - 8 Högsbo Basket Lions      
30050103 to 30/05 11:15 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp J Ockelbo Basket P06 16 - 24 Högsbo Basket Tigers      
30051103 to 30/05 11:15 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp O Växjö Ravens BBK 1 22 - 25 Skjetten Basket 1      
30051203 to 30/05 11:15 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp E SSC Südwest...lin Südwest 80 - 10 Bøler basket 3      
30054503 to 30/05 11:15 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp C Alvik Basket Vit 40 - 21 Högsbo Basket Lions      
30053103 to 30/05 11:15 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp G ÄLI Basket 11 - 46 Alvik Basket Gul      
30052303 to 30/05 11:15 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp G Lerum Basket 5 - 52 Alvik Basket Vit 1      
30050203 to 30/05 11:15 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp C Ytterby Is Basket F08/09 Finished Kungsbacka Basket      
30050603 to 30/05 11:15 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp B TNT Towers Finished Falcon U11 Yellow 1      
30052203 to 30/05 11:15 to 30/05 Landala Sporthall W 20+ Grp B Team Göran 34 - 24 Kirkevoll BBK      
30051803 to 30/05 11:15 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) BU16 Grp H Alvik Basket Grön 57 - 13 Halden basketballklubb      
30054903 to 30/05 11:15 to 30/05 Lundenhallen GU15 Grp J KFUM Lidingö Basket 2 11 - 25 Tureberg basket Ladies      
30051703 to 30/05 11:15 to 30/05 Masthuggshallen GU15 Grp D Skuru Basket 12 - 17 Malbas BBK Vit      
30051603 to 30/05 11:15 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp I FUBB Basket FUBB 35 - 42 IK Eos Vit      
30054003 to 30/05 11:15 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp F Hammarby Basket 1 26 - 32 Kolbotn Fighters2      
30054103 to 30/05 11:15 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp D Onsala Pirates BBK 25 - 40 KFUM Lidingö Basket      
30052403 to 30/05 11:15 to 30/05 Rosendalshallen 1 BU17 Grp H Norrort Basket Vitt 46 - 18 Örebro Multibasket      
30055103 to 30/05 11:15 to 30/05 Santoshallen BU14 Grp H Kjelsås Bas...lsås Lakers 26 - 43 IK Eos Vit      
30053603 to 30/05 11:15 to 30/05 Sjumilaskolan BU19 Grp F KFUM Blackebergs IK 55 - 27 Ås IL Basket      
30052503 to 30/05 11:15 to 30/05 Sörgårdshallen GU14 Grp C KFUM Örebro 30 - 20 Onsala Pirates BBK      
30051903 to 30/05 11:15 to 30/05 Torpahallen GU16 Grp H KFUM Lidingö Basket 1 9 - 43 ÄLI Basket      
30053703 to 30/05 11:15 to 30/05 Torshallen BU14 Grp J Alvik Basket Vit 51 - 19 Høybråten BBK      
30051403 to 30/05 11:15 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU17 Grp G KFUM Örebro Basket 30 - 24 Team4Q      
30051503 to 30/05 11:15 to 30/05 Valhalla Sporthall B BU16 Grp C höganäs basket 23 - 32 KFUM Blackebergs IK 1      
30051303 to 30/05 11:15 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp A Fryshuset B...2 Fryshuset 57 - 8 Mölndal Basket      
30052004 to 30/05 12:00 to 30/05 Aktiviteten 1 BU16 Grp F Uppsala Basket P03 19 - 39 Kvarnby Basket      
30052104 to 30/05 12:00 to 30/05 Aktiviteten 2 GU14 Grp D Birkerød Basketball 4 - 30 Kvarnby Basket      
30053304 to 30/05 12:00 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp G KFUM Blackebergs IK 1 24 - 22 Helsingborg BBK      
30053804 to 30/05 12:00 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU16 Grp C BK Marbo 32 - 34 KFUM Blackebergs IK 1      
30054204 to 30/05 12:00 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp D Malbas BBK Svart 52 - 21 Hop BBK Hvit      
30053404 to 30/05 12:00 to 30/05 Flatåsskolan GU15 Grp F Motala basket 7 - 50 Spånga Basket 2      
30055204 to 30/05 12:00 to 30/05 Frejaskolan BU13 Grp K Växjö Ravens BBK 2 15 - 26 Kungsholmen Basket      
30053204 to 30/05 12:00 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp E KFUM Blacke...K Villastan 19 - 12 Falcon U12      
30050104 to 30/05 12:00 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp D Virum Vipers Blue 29 - 14 Haga Haninge      
30051104 to 30/05 12:00 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp B Falcon Black 19 - 24 Viby basket p06 Röd      
30051204 to 30/05 12:00 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp A Djursholm Indians 1 36 - 22 Växjö Ravens BBK      
30054504 to 30/05 12:00 to 30/05 Gothia Arena 3B EB BU12 Grp C Falcon U12 Yellow 1 46 - 32 Djursholm Indians 2      
30053104 to 30/05 12:00 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp J Helsingborg...etbollklubb 26 - 17 Skuru Basket Vit      
30052304 to 30/05 12:00 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp I Borgholms Wings 6 - 31 Skovbakken Bears White      
30050204 to 30/05 12:00 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp D Falcon Finished Lindome Basket F08/09      
30050604 to 30/05 12:00 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp D Spånga Basket 2 Finished Falcon U10 Yellow      
30052204 to 30/05 12:00 to 30/05 Landala Sporthall W 20+ Grp A Högsbo Basket Lions 30 - 24 Kb crew      
30051804 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) BU16 Grp D KFUM Blackebergs IK 2 22 - 47 KFUM Göteborg      
30054904 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundenhallen Men 20+ Grp E Grabbarna 57 - 41 Birkerød Basketball      
30051704 to 30/05 12:00 to 30/05 Masthuggshallen BU13 Grp E Kungsbacka Basket 16 - 35 Hammarby Basket      
30051604 to 30/05 12:00 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp I Uppsala basket 2 32 - 19 Oppsal Basket Panthers      
30054004 to 30/05 12:00 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp B SISU Basketball 37 - 11 Djursholm Indians BK      
30054104 to 30/05 12:00 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp E Wales U15 Boys Wales Red 22 - 31 Bankeryds Basket      
30052404 to 30/05 12:00 to 30/05 Rosendalshallen 1 BU17 Grp A Norrköping Dolphins 31 - 19 KFUM Lidingö Basket      
30053504 to 30/05 12:00 to 30/05 Sandeklevshallen BU13 Grp P Tureberg Ba...Bad Hombres 17 - 43 BK Amager      
30055104 to 30/05 12:00 to 30/05 Santoshallen BU14 Grp I Kfum Järfäl...etbollklubb 50 - 33 KFUM Örebro Basket 2      
30053604 to 30/05 12:00 to 30/05 Sjumilaskolan BU15 Grp M Västra Hisingen Basket 26 - 50 Nässjö Basket      
30052504 to 30/05 12:00 to 30/05 Sörgårdshallen GU16 Grp A Djursholm Indians 45 - 11 Akropol BBK Akropol BBK      
30051904 to 30/05 12:00 to 30/05 Torpahallen GU17 Grp C Lobas 44 - 17 Lerum Basket      
30053704 to 30/05 12:00 to 30/05 Torshallen BU14 Grp M Djursholm Indians 28 - 24 Lobas 2 Vit      
30051404 to 30/05 12:00 to 30/05 Valhalla Sporthall A Men 20+ Grp D We were Ballers 49 - 24 Harlev Basket      
30051504 to 30/05 12:00 to 30/05 Valhalla Sporthall B Men 20+ Grp B Mikes Änglar 47 - 51 Gladans Finest      
30051304 to 30/05 12:00 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp A Team OWL 44 - 16 Nässjö Basket      
30052005 to 30/05 12:45 to 30/05 Aktiviteten 1 BU16 Grp F KFUM Lidingö Basket 30 - 41 Malbas BBK      
30052105 to 30/05 12:45 to 30/05 Aktiviteten 2 GU14 Grp D Spånga Basket 1 16 - 42 Bankeryds Basket      
30053305 to 30/05 12:45 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp G KFUM Göteborg 15 - 23 Kongsberg Miners      
30053805 to 30/05 12:45 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU16 Grp C Tureberg Basket 14 - 22 Fryshuset Basket Tyra      
30054205 to 30/05 12:45 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp D Kungsholmen Basket 17 - 37 KFUM Lidingö Basket      
30053405 to 30/05 12:45 to 30/05 Flatåsskolan GU15 Grp F Alvik Basket Gul 25 - 21 Högsbo Basket Lions      
30055205 to 30/05 12:45 to 30/05 Frejaskolan BU13 Grp A Kvarnby Basket Grön 11 - 35 BG Zehlendorf      
30053205 to 30/05 12:45 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp E Kvarnby Basket Grön 32 - 14 Fryshuset B...t Västberga      
30050105 to 30/05 12:45 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp D IK Eos Röd 29 - 27 KFUM Göteborg 1      
30051105 to 30/05 12:45 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp B Oppsal Panthers Hvit 9 - 34 Norrköping Dolphins      
30051205 to 30/05 12:45 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp B Spånga Basket 1 28 - 27 Högsbo Basket Lions      
30054505 to 30/05 12:45 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp A Högsbo Basket Tigers 9 - 58 Alvik Basket Gul      
30053105 to 30/05 12:45 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp J Västerås basket 34 - 12 KFUM Blacke...esta-Nälsta      
30052305 to 30/05 12:45 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp I Tensta BBK F05 4 - 43 Alvik Basket Grön 2      
30050205 to 30/05 12:45 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp D Spånga Basket 2 Finished Högsbo Basket Tigers      
30050605 to 30/05 12:45 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp D Birkerød Basketball 2 Finished Högsbo Basket Lions      
30052205 to 30/05 12:45 to 30/05 Landala Sporthall W 20+ Grp A Skuru basket Green ladies 22 - 28 BG Zehlendorf      
30051805 to 30/05 12:45 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) GU15 Grp D FUBB BASKET Mälarbasket 34 - 21 Djursholm Indians      
30054905 to 30/05 12:45 to 30/05 Lundenhallen Men 20+ Grp E IngenSpelar...iganBallers 41 - 72 Balkan X-tr...ng na Nivou      
30051705 to 30/05 12:45 to 30/05 Masthuggshallen BU13 Grp E Hørsholm 79ers Basketball 50 - 12 Centrum Tigers      
30051605 to 30/05 12:45 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp Q Älmhult Beasts Basketball 13 - 51 KFUM Göteborg      
30054005 to 30/05 12:45 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp B Lundby basket 30 - 31 KFUM Sundsvall Basket      
30054105 to 30/05 12:45 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp E Bøler Basket 2 18 - 30 Fryshuset Basket      
30052405 to 30/05 12:45 to 30/05 Rosendalshallen 1 BU17 Grp A Hammarby Basket Green 23 - 39 Malbas BBK      
30053505 to 30/05 12:45 to 30/05 Sandeklevshallen GU17 Grp D Malbas BBK 41 - 15 Kongsberg Miners      
30055105 to 30/05 12:45 to 30/05 Santoshallen BU14 Grp I TV Emsdetten 18 - 71 Bøler Basket      
30053605 to 30/05 12:45 to 30/05 Sjumilaskolan BU15 Grp P Viby basket 43 - 35 Växjö Ravens BBK      
30052505 to 30/05 12:45 to 30/05 Sörgårdshallen GU16 Grp A OBBK F03 10 - 29 Lobas      
30051905 to 30/05 12:45 to 30/05 Torpahallen BU16 Grp G Lerum Basket 16 - 40 KFUM Sundsvall      
30053705 to 30/05 12:45 to 30/05 Torshallen BU14 Grp M TNT Towers Blå 24 - 23 Bosna IF      
30051405 to 30/05 12:45 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU19 Grp B Red Dragons...usterhausen 26 - 39 KFUM Lidingö Basket      
30051505 to 30/05 12:45 to 30/05 Valhalla Sporthall B Men 20+ Grp B Klubb Syd center 38 - 46 Revenge of the Dreamers      
30051305 to 30/05 12:45 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp B Spånga Basket 43 - 35 Högsbo Basket      
30052006 to 30/05 13:30 to 30/05 Aktiviteten 1 BU17 Grp D Onsala Pirates BBK 64 - 11 Kungsholmen Basket      
30052106 to 30/05 13:30 to 30/05 Aktiviteten 2 GU13 Grp I IFK Råneå -06 21 - 13 Huddinge Basket      
30053306 to 30/05 13:30 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp Q Tureberg Basket Fiverrs 27 - 21 Centrum Tigers      
30053806 to 30/05 13:30 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU14 Grp E Skovbakken Bears Black 20 - 28 Bjärred 305 2      
30054206 to 30/05 13:30 to 30/05 Björlandahallen BU14 Grp B BG Zehlendorf 34 - 36 Alvik Basket Grön      
30053406 to 30/05 13:30 to 30/05 Flatåsskolan GU15 Grp A KFUM Blackebergs IK East 35 - 22 IK Eos      
30055206 to 30/05 13:30 to 30/05 Frejaskolan GU13 Grp D Falcon 9 - 48 Alvik Basket Vit      
30053206 to 30/05 13:30 to 30/05 Frölunda Kulturhus GU13 Grp M S:t Helena Basket 29 - 16 Fryshuset B...t Södermalm      
30050106 to 30/05 13:30 to 30/05 Gothia Arena 1 BU13 Grp G Högsbo Basket Lions 31 - 16 Djursholm Indians Röd      
30051106 to 30/05 13:30 to 30/05 Gothia Arena 2 BU13 Grp L Værløse 21 - 2 Sandvika Ba...dvika 06/07      
30051206 to 30/05 13:30 to 30/05 Gothia Arena 3A EB BU12 Grp G Högsbo Basket Tigers 37 - 45 Bøler basket 1      
30054506 to 30/05 13:30 to 30/05 Gothia Arena 3B EB GU12 Grp C Malbas BBK Vit 50 - 30 Tromsø Storm Ungdom      
30053106 to 30/05 13:30 to 30/05 Hammarkullens sporthall GU13 Grp A Bk Amager 6 - 29 Alvik Basket Grön      
30052306 to 30/05 13:30 to 30/05 Heidhallen GU14 Grp B KFUM Blacke...IK Kälvesta 34 - 6 Oppsal Panthers 1      
30050206 to 30/05 13:30 to 30/05 Idrottshögskolan 1 EB GU11 Grp B Högsbo Basket Lions Finished Alvik Baske...slätten Gul      
30050606 to 30/05 13:30 to 30/05 Idrottshögskolan 2 EB BU11 Grp E Birkerød Basketball 1 Finished Falcon U10 Black      
30052206 to 30/05 13:30 to 30/05 Landala Sporthall W 40+ Grp A Team Cougars 15 - 17 Nässjö Basket Queens      
30051806 to 30/05 13:30 to 30/05 Lundby Gymnasium (only breakfast) GU15 Grp I KFUM Lidingö Basket 1 19 - 25 OBBK F04      
30054906 to 30/05 13:30 to 30/05 Lundenhallen GU19 Grp C TV Emsdetten 36 - 32 Tureberg basket      
30051706 to 30/05 13:30 to 30/05 Masthuggshallen BU16 Grp D Oppsal Basket Panthers 31 - 39 Lobas      
30051606 to 30/05 13:30 to 30/05 Pjäshallen BU15 Grp Q IK Eos Grön 8 - 73 Motala Basket      
30054006 to 30/05 13:30 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 1 BU15 Grp A Huddinge Basket 1 17 - 75 Högsbo Basket Lions      
30054106 to 30/05 13:30 to 30/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU15 Grp C Værløse 32 - 39 Malbas BBK Svart      
30052406 to 30/05 13:30 to 30/05 Rosendalshallen 1 Men 20+ Grp I Varm o kall 56 - 29 Palestinian...e Team 🇵🇸      
30053506 to 30/05 13:30 to 30/05 Sandeklevshallen GU17 Grp D Bosna IF 22 - 26 KFUM Blackebergs IK      
30055106 to 30/05 13:30 to 30/05 Santoshallen BU17 Grp E Norrort Basket Svart 25 - 30 KFUM UPPSAL...SKET Basket      
30053606 to 30/05 13:30 to 30/05 Sjumilaskolan BU15 Grp P Ås IL Basket 35 - 27 Sigtuna BBK      
30052506 to 30/05 13:30 to 30/05 Sörgårdshallen GU15 Grp C Huddinge basket 22 - 19 KFUM Blacke... IK East 05      
30051906 to 30/05 13:30 to 30/05 Torpahallen GU17 Grp E Örebro Multibasket 27 - 36 Kjelsås      
30053706 to 30/05 13:30 to 30/05 Torshallen BU14 Grp E Högsbo Basket Lions 34 - 33 Hammarby Ba...Kungsholmen      
30051406 to 30/05 13:30 to 30/05 Valhalla Sporthall A BU19 Grp A Nässjö Basket 40 - 45 Högsbo Basket      
30051506 to 30/05 13:30 to 30/05 Valhalla Sporthall B BU19 Grp D Trelleborg Pirates 40 - 25 Birkerød Basketball      
30051306 to 30/05 13:30 to 30/05 Valhalla Sporthall C GU17 Grp B KFUM Lidingö Basket 19 - 17 Kungsholmen Basket      
30052007 to 30/05 14:15 to 30/05 Aktiviteten 1 BU17 Grp D Wetterbygden Stars Stars 29 - 33 KFUM Blackebergs IK 2      
30052107 to 30/05 14:15 to 30/05 Aktiviteten 2 GU13 Grp I Kvarnby Basket Gul 32 - 8 Tureberg Basket      
30053307 to 30/05 14:15 to 30/05 Angereds Sporthall BU14 Grp Q Äli Basket 21 - 31 Östersund Basket 05      
30053807 to 30/05 14:15 to 30/05 Askim Sim- och Sporthall GU14 Grp E Alvik Basket Svart 3 50 - 5 Kungsbacka Basket